Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2x lek*r**zott vajon tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2x lek*r**zott vajon tenyleg annak gondol vagy csak idegebe ezt vagta hozzam?

Figyelt kérdés

Egyszer kimondta szoban, aztan ra kb 2 hetre le is irta. Mindketszer ideges volt.

Aztan ra kb 1 honapra mondtam neki, hogy azert ez bennem nyomott hagyott, van e ehhez valami mondandoja es azt mondta ideges volt azert mondta.

Szerintetek?


márc. 15. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Idegebe mondta, hibazott
2x kimondani ezt nem hiba
21 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Amikor eloszor mondta ezt, meg is indokolta.

"K***a vagy mert az aki...."

márc. 15. 19:31
 2/13 A kérdező kommentje:
Mar nem beszeltunk amikor az idegessegre fogta es nem akart tolem mar semmit, szoval semmi haszna nem volt abbol, hogy vedje magat.
márc. 15. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem csak egyszer mondhatott volna ilyent
márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mar nem voltunk joban egyaltalan szerintem azert is mondta, hogy utaljam meg ot. Sikerult is.
márc. 15. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez attól függ, ki hogy nőtt fel. Én veszélyes helyen nőttem fel, velem csúnyán beszéltek a szüleim, ezért rólam leperegnek az ilyenek, sőt, akár még viccből is mondhatunk egymásnak ilyeneket.


Ha viszont te olyan környezetben szocializálódtál, ahol mindig szépen beszéltek veled, jó környékről származol, akkor alacsonyabban van a tűréshatárod.

márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem erdekel olyan emberek mit mondanak akikhez semmi kozom es nem szamitanak nekem. Tole csak azert faj mert szamit nekem mint ember, es tudom hogy tudta hogy fajni fog nekem ez megis kimondta.
márc. 15. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az egyik régi osztálytársam jut eszembe aki kérdezte, hogy miért gondolja mindenki kurvának, amikor actually pénzért szexelt nem egyszer, szóval....


De nyilván itt sértődés volt a férfi részéről, és egyszerűbb téged lekurvázni, mint vállalni hogy nem kívánod...

márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Téged ez komolyan érdekel?

Én nem vagyok kisebbségi, nálunk se viccből, se idegből, se semmiből nem szokás k.rvázni. Aki megteszi, ahhoz nincs közöm többé. Pont nem érdekel, milyen indíttatásból mondta.

márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért az vagy? Ha nem akkor ennyi.
márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
A 8-as lepontozasan látszik, hogy a felhasználók többsége primitív proli.
márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!