Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hímsoviniszta családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hímsoviniszta családom ajnározza a barátomat én meg kezdem érte megutálni?

Figyelt kérdés

Hatalmas nyomás volt rajtam gyerekként, C1-es angol nyelvvizsga, B2-es francia nyelvvizsga, gyakorlógimi, emelt matek érettségi.

Sosem néztem le a barátomat, mert kevesebbet keres vagy nem hajtották túl az iskolában, de úgy kezelik, mintha ha valami fõnyeremény lenne.

Ha meghallják, hogy õ is végez otthon házimunkát vagy õ fõzött, jobban esetben dicsèrik, rosszabbik esetben szidnak, hogy én mégis hogy hagyhatok egy férfit házimunkát, majd el fog hagyni, ha lusta vagyok.

El kellett mennem Írországba egy konferenciára, kaptam az ívet, hogy szeretõ nõ nem hagyja otthon a párját egy hétre és majd megnézhetem magam ha megcsal. Amikor õ ment konferenciára (igaz egy hosszú hétvégre), intettek, hogy kössem le magam, ne akaszkodjak rá.


márc. 16. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
igazán szerencsés vagy, hogy ilyen barátod van
márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne hari, de nehezen tudom elképzelni, hogy a szülők ekkora nyomást gyakorolnak rád, hogy tanulj, legyen karriered, miközben ilyen hímsoviniszta nézeteket vallanak.
márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez még is így lenne....akkor viszont erőteljesen hanyagold a szüleidet. El fognak marni minden pasitól akivel össze jössz. Hagyd őket ki az életedből főleg a magánéletedből. Ha hívnak ne vedd fel. A párod hogyan viszonyul ehez? Egyáltalán honnan tudják hogy házi munkát is végez? Valamelyikőtök beszámol nekik vagy mi a fene?
márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elejtjük néha vagy néha játszmáznak (pl. vacsorázunk, és anyám “finoman” utalt arra, hogy volt idõm fõzni munka után, amikor a párom mondta, hogy õ fõzött, akkor megy a balhé).

Páromat úgy nevelte az egyetem, hogy neki is kell házimunkát csinálni. Eleinte csak cukkolt, hogy asszony, vacsora, meg miért nem vasaltam az ingjét (pólót hord), de kezd a fejébe szállni.

márc. 16. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem a családod miatt kezded megutálni hanem a viselkedése miatt. Arra jó a sz.r család, hogy könnyen észrevedd ha valaki ugyanúgy bánik veled. Onnan már eldöntheted, akarod-e ugyanazt mint gyerekként.
márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem kéne folyton anyádéknál ülnötök, meg minden apróságot megosztani velük.

Pl. honnét tudják, ki mennyi házimunkát végez otthon? Csak onnan tudhatják, hogy elmondjátok nekik.

Akkor pedig meg is érdemlitek ezt a helyzetet!

márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Biztos falusiak, azoknál ez a természetes, elmaradott nézeteket vallanak, mert ők is abban nőttek fel.
márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Már rég megszakítottam volna a kapcsolatot a “családommal”, ha így viselkednének velem.
márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátod alapvetően nem tehet arról, hogy a családod téged bánt.

Ezért ne büntesd őt.

Beszéljétek meg, hogy téged mi zavar, legyen számára kristálytiszta, és ha ezek után nem támogató, akkor lehet gondolkodni, hogy merre tovább.

Viszont a következő pasiddal is ugyanilyenek lesznek.

márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szerelem, szeret a kapcsolatban számodra egy lóveseny, versengés, nem biztos, hogy ezt erőltetni kellene.

Nem tudom milyen idős vagy, de gondolom elég fiatal ahhoz, hogy a feminizmussal foglalkozol inkább, mint hogy boldog légy.

Evvel a hozzáállással ép pasas nem fog megmaradni melletted soha.

Rövid az élet ahhoz, hogy olyan ideológiákat kövess, amiket lecsúszott nők éltetnek.

márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!