Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek,hogy a párom kidob,sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek,hogy a párom kidob,szakít velem.Tudom,nem lesz más nekem,vagy ha lenne is,akkor is szörnyű lenne.Rettegek a gondolattól is,hogy nélküle legyek,mert akármilyen rossz is,de legalább van.Mit tegyek?Bármit elviselek,már régen feladtam az

Figyelt kérdés
elveimet egy normális kapcsolatról. Azt hittem,hogy a férfi támasz és bármikor a másik mellett áll,ilyen emberre vágytam,de sajnos nem ez van,csak annyira félek a maganytol,hogy bármit elviselek tőle és bármit megteszek. Tudom,mennyire szánalmas vagyok,mennyire gáz amit csinálok,csak leírtam,amit érzek. 38 vagyok,de sok rossz tapasztalat van a hátam mögött és ez a kapcsolatom a legrosszabb. Már nem is akarok,és nem is mernek belekezdeni másikba,bármit megtennék,csak hogy a rosszat megtartsam. Három éves kapcsolat.
márc. 17. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ennyire kétségbeesett, és másoktól függő vagy, sosem lesz belőled igazi felnőtt, ráadásul te mindig az alárendelt szerepet fogod vinni. Ez így jó neked?


Tanuld meg elengedni az embereket. Meglátod, semmi rossz nem történik, ha valaki kilép az életedből. Mindenki pótolható.

márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Az önsorsrontók pont ilyenek. Elképzelgetik amiket nem akarnak, átélik, maguk elé vetítik, sanyargatják magukat aztan ki is lesznek dobva mert módszeresen ők maguk építik le az egészet ezzel.


Annyit mondok erre hogy boldogan önfeledten mosolypgva a kapcsolatot batran szerelmesen megélve is lehet szakítás a végén, de úgyis hogy végigretteged csak az egész kapcsolatot egészen a végéig.

márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A végén hogy akarsz majd önmagadra visszanézni?

Hogy végig lerágtad az összes körmöd, vagy legalább megélhettél pár felejthetetlen boldog pillanatot míg volt?

márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell felismerni, hogy amúgy mindig lesz jobb, mindig jöhet más valaki.

Csak ehhez venni kell a bátorságot, akár fejleszteni magunkat, edzeni, stb, ami komfort zónán kívüli tevékenységek, és sokan nem szeretik, ezért inkább megelégszenek a rosszal is akár.


Mellesleg, ha pesti vagy, jó pár program van, ahol lehet ismerkedni, ahova azért mennek az emberek hogy ismerkedjenek, szóval nyitottak. 25-45 korúak bőven vannak ezeken, szóval bőven lenne lehetőséged. Nőként csak akkor nem találsz párt magadnak ezeken, ha tényleg odateszed magad azért, hogy elbaszd.

márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam mihez fogok kezdeni nőként egyedül aztán úgy megtetszett a szingli, független élet hogy már 4 éve élvezem és eszemben sincs komoly kapcsolatba belekezdeni. Egyelőre nincs az a férfi aki miatt feladnám ezt az életérzést, hogy lényegében azt csinálok amit csak akarok, akkor amikor akarom. Minden nap van valami amit megtehetek, csak mert egyedül vagyok. Pl ma felkeltem hajnali 3-kor, kapcsoltam zenét, fürödtem egy órát, ittam egy pohár bort, beraktam egy sorozatot, reggel elaludtam, délben felkeltem, rendeltem kaját, pihentem, átjött kávézni egy fiúbarátom, és még csak fél 4 van. Na ezt csináld meg egy pasi mellett. :D
márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szakemberhez. Ez nem csak egy egyszerű "gyáva vagyok" dolog. Emögött sok feldolgozatlan trauma van. Ezekkel foglalkozni kell. Magadnak teszel jót vele.
márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!