Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szereljem le a kiváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereljem le a kiváncsiskodó kollégát?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy kolléganőmmel. Van egy férfi kolléga akivel jóban vagyok, sőt még segített is ebben a dologban. Viszont most olyat kért, hogy kérjek a lányról meztelen képet és mutassam meg neki. Az igaz, hogy előtte sok egyéjszakás csajomról mutattam neki meztelen fotókat, de most ez túl megy a határon.

Engem nem az érdekel, hogy nemet mondok neki ami egyértelmű, hanem ezt hogyan fogalmazzam meg? És ha másodjára kérdezi?


márc. 17. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
😳😳😳😳😳
márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem kellett volna képeket mutogatni és akkor most sem kérte volna. Én egyébként elküldeném a fenébe, és ehhez még kérdést sem írtam volna ki.
márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora patkány vagy. És beszari is.
márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Engem nem az érdekel, hogy nemet mondok neki ami egyértelmű, hanem ezt hogyan fogalmazzam meg?"


Nem.


"És ha másodjára kérdezi?"


Nem.

márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. eleve mi ez hogy tovabbitasz kepeket a nőkről🤔

De lepjunk tovabb a kerdes lenyegere, mondd meg hogy ezt nem futo kapcsolatnak tervezed és esélytelen hogy kuldj rola kepet, ne is kérje tobbet.

márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk eleve az, hogy tudtuk és beleegyezédük nélkül továbbítasz képet meztelen nőkről, már büntetőjogi kategória.

Amellett, hogy egy patkány vagy. Remélem a kolléga borít a barátnődnél, én biztos, ha megtudnám, repülnél. Esélyes, hogy a munkahelyről is.

márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire töketlen vagy, hogy nem tudod, hogy fogalmazd meg kollegádnak, hogy nem küldesz meztelen képet a csajròl? Mennyi buta proli ember van, tipik gyári munkások. 😩
márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelet a kivételnek, bocsi ez lemaradt
márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Lányok, ezért nem küldünk képet soha soha senkinek!!
márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi nők megengedték, hogy a meztelen fotóikat mutogasd?
márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!