Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy készüljek fel lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy készüljek fel lelkileg erre a beszélgetésre, megszakad a szívem, ha elképzelem is patakban sírok, hogy ennek szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Tudom, valószínűleg borzasztóan érzékeny és gyerekes vagyok ezért a sírásért, de az a helyzet, hogy nem làtom értelmét ennek a kapcsolatnak párommal már. Ő abszolúte nem tesz, nem akar, nem szervez több időt, energiát, minőséget és mennyiséget a kapcsolatba, hogy ebből később valami tőbb is lehessen. Eleve nem találkoztunk sokat, akkor sem soha egy vagy több napra.


Túl fontos neki a saját kis élete, előre egy csomószor nem avat be, legfeljebb utólag elmondja miket csinált. Ez is fáj. Online szinte sohasem elérhető, max. Napi pàr sor erejéig. Újabban minden találkozásunkkor van néhány keresetlen megjegyzése. Pl: hogy miért üres a hűtőm, azért ilyen állapot nála sosincs (mert elutaztam a hosszúhètvégére, kinek kéne dolgokkal megtöltenem így?)


Az a baj, hogy nem tudom mit fog reagálni, azt sem tudom, mikor fogunk a legközelebb találkozni, de én nem akarom ilyen formában ezt tovább csinálni. Szeretem, de ez annyira kevés nekem, annyira semmi közöm az életéhez és neki se az enyémhez.


Már sejti hogy van valami, megkérdezte mi a baj, de nem tudtam elmondani. Szinte biztos hogy el fogom bőgni magam, miközben elmondom az észrevételeim, érzéseim. tutira ki fog akadni, de tudnia kell, hogy részemről ez így nem.



márc. 17. 21:41
1 2
 1/19 gergelice16 ***** válasza:
90%
Nem baj, ha sírsz majd. Jobban átmennek az érzéseid, és talán elgondolkodik, hogy mit csinált rosszul. Reméljük tanul a dologból.
márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanebben a cipőben járok,de Neked van batorsagod kimondani,és szembenézni azzal,amivel nekem nincs. Nagyon tisztellek érte 💜
márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Minél előbb annál jobb.
márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
#2 erre az ostoba, értelmetlen picsogásra komolyan azt voltál képes leírni hogy tiszteled? Atyaég 😵
márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Bőgsz olyan valaki miatt aki nem érdemli meg. De oké, bőgj akár előtte csak tedd ki.
márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
4-es milyen az értelmes picsogás? Te olyat szoktál?
márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#4-essel ne törődj, egy érzéketlen paraszt.

Nekem is volt olyan ember az életemben, akiről az eszemmel tudtam, hogy egy könnycseppemet nem érdemli meg, mégis sokszor úgy bőgtem miatta, mint egy csecsemő.

Az érzelmeinket nem tudjuk befolyásolni, ezt nem kell szégyellned egy percig sem. Ha elsírod magad szakításnál, akkor elsírod magad, nincs ezzel semmi gond (plusz egy "jó" kis sírástól valamennyire meg is könnyebbülsz). Lépd meg a dolgot, így is szenvedsz, legyél túl rajta!

márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást! Most felébredtem az éjszaka közepén azzal az érzéssel, hogy olyan, mintha nem is lenne párom, csak néha megjelenik, mint valami szellemkép aztán huss, megint nincs. :(
márc. 18. 02:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most nehéz, meg az is valószínű, hogy még egy ideig fájni fog, de hidd el, idővel meg fogsz könnyebbülni. Drukkolok neked és kitartást!
márc. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Látod, ezért is jó a házasságkötés, mert nyílt, élethosszig tartó elköteleződéssel jár jóban-rosszban, nem külön élve, hanem folyamatosan együtt. Amelyik fél ezt már az elején nem vállalja, az nem is szereti igazán a másikat, és ezzel vége is az együttjárásnak. Mégis azt írom, amit Mihalec Gábor mondott: A kapcsolatot cseréld, ne a társad. Sok igazán jó párkapcsolati segítő könyv található a Harmat Kiadónál. Érdemes megismerni ezeket.
márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!