Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfitől várjuk hogy írjon?

Figyelt kérdés
Tele van minden azzal, hogy ha akar úgyis ír/keres. Én lány vagyok írnék neki de mégse írok. Honnan tudjam hogy ő is nincs e ugyanígy ezzel?! Lehet ő azt várja, hogy én keresem-e majd mert ő is úgy gondolkodik hogy ha akarok úgyis írok. Remélem értitek mire gondolok. Ennyire más a férfi gondolkozás vagy gáz nőként ráírni egy férfira? Nem értem tényleg
márc. 18. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki akar, az keres. Ha nem keres akkor nem érdekled, ez ennyire egyszerű. A nők szeretik túlkomplikálni, össze-vissza gondolni mindent. A tettek beszélnek.
márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

#1hez hozzàteszem, h mindezt nemek nélkül.


Ha te nem keresed, nem jelzed, h érdekled...................................................


És pont, pont, pont.

márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

A hagyományos szerepfelosztás szerint a férfi vadászik. A többség ezt elfogadta, ezt tartja normálisnak, ezért sokakat taszíthat (nyilván köránt sem mindenkit!), ha egy nő átveszi a szerepet.

Én "buktam" már el azért kezdődő kapcsolatot, mert én vetettem fel először a személyes találkozót, amire a pasi megírta, hogy nincs szüksége olyan nőre, aki a 0. lépésben heréli ki. (Félreértés ne essék, nagyon örülök, hogy ilyen hamar kiderült, hogy mekkora gyökér.)

márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi jelét nem adod, hogy tetszik neked, és még arra se méltatod, hogy időnként te írj rá, akkor miért gondolná azt, hogy tetszik neked?

Pont annyira a férfi dolga kezdeményezni, amennyire a nő dolga mosni, főzni, takarítani.

márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha már randizgattok, akkor te is ráírhatsz, sőt sok pasi kimondottan elvárja, hogy ne mindig neki kelljen, mert attól úgy érzik, hogy egyoldalú a dolog. Kezdeményezni, első lépést megtenni viszont szerintem még mindig a férfi dolga.
márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező az ismerkedés/kapcsolat két emberen múlik. Hiába vagy nő neked is érdeklődni kellene, kezdeményezni. Úgyhogy ha ő állandóan írt neked eddig és tartalmas beszélgetések voltak akkor te is megteheted nyugodtan. Akár még randit is szóba hozhatsz ha eddig nem került rá még sor.
márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába várod hogy rádirjon ha nemtudja tetszetek e egymásnak hülyét senki nem akar magábol csinálni. De ha te tudod akkor irj rá nyugodtan. De én általában ezért nem irok.
márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Már nagyon unom hogy csak én kezdeményezek normális kommunikációt. Ha próbálok ismerkedni (neten), folyamatosan (de nem zavaróan, nyomulósan) csak én írok, kérdezek és hozok fel témákat. A neten ismerkedő nőknek ezek szerint nincs igénye normális, érdeklődő kommunikációra hogy megismerjük a másikat. Vagy nemes egyszerűséggel a külsőm nem váltja ki hogy meg akarjanak ismerni. 39/f
márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Ez jó kérdés:

Itt 2 személyt ismertem meg online. Az egyik nagyon aktív volt, ő maga is írt. Külsős ok miatt azonban nemrég abbahagyta, elváltak az útjaink.

A másik egy idő után önmaga nem kezdett el írni, eltávolodó lett. Gondoltam, hogy írok erre a személyre, de nem teszem, mert jön a szokásos: "Épp tegnap gondoltam rá..." szövegeléssel.

Általában a zemberek mindig egymásra várnak, legyen az ilyen szitu vagy pl.: ha gond van az utcán, akkor majd a másik lép valamit...

márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így alakult ki a múltban, a férfinak kell megtennie az első lépést. De jó lenne már ha elfelejtenénk ezt a hülyeséget.
márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!