Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet különbséget tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különbséget tenni?

Figyelt kérdés
Aközött hogy a párod szeret ( azt mondja) és veled van, azt őszintén mondja vagy csak a megszokás és a kényelem mondatja amit nem akar elveszíteni
márc. 18. 07:37
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
64%

Központozàs rulz.


Csalódott vagy, Babàm?

márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Segít, ha nem válik szokássá a szeretlek. Pl nem mondod minden elköszönéskor. (ugyanúgy mondhatod gyakran, csak ne fix előre látható pillanatokban).
márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy megnézed, mennyire törődik veled. Mondani bárki bármit mondhat, de az ember nem fektet plusz energiát egy olyan kapcsolatba, ami csak megszokás. Pl ha még mindig bókol, radir random, hogy eszembe jutottál napközben, esetleg meglep néha valamivel(egy szál virág, egy kis csoki), ha veled közös programot szervez. Aki ilyeneket csinál, az nem megszokásból van veled.
márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Érzed és látod rajta.
márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet különbséget tenni aközött, hogy szarba léptem vagy nem léptem szarba?

Úgy hogy látom, érzem, fogom, na ez is pont olyan. Csak te érzékeled.

márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Barito ***** válasza:
46%
Kedves hármas, van amikor a másik színjátékot játszik, mert hátsó szándéka van. Nemcsak azt kell nézni, mit tesz, hanem a mögöttes dolgokat. Ez utóbbi nehezebb feladat.
márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, max egy hónapig meg tudja valaki jatszani magát, de egy közös életben, ami évek óta tart adott esetben és a felek együtt élnek, nem tudod évekig meg jatszani magad.
márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Barito ***** válasza:
64%

Kedves előző, dehogynem. Pl. nem akar egydül maradni, te meg épphogy megfelelsz annak, h legyen ott neki valaki. Nyilván ezt nem fogja bevallani, mert akkor a félelme megvalósul.


Ezért "ad" hogy maradj, mert ha nem adna semmit, lelépnél. Ad, de számításból.

márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Barito ***** válasza:
64%
Kiegészítem: ezért jogos a kérdező kérdése!
márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Ilyennel életemben nem találkoztam, hogy valaki éveken át ad és programot szervez és belefektet a kapcsolatba. Aki érdekből van a másikkal, az nagyon hamar kibukik és csak a vak nem veszi észre, el nem tudom képzelni, hogy valaki évekig ezt tegye.
márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!