Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menthető a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthető a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A baratnom elkezdett egyetem mellett dolgozni heti 7 napot, csak delutani muszakban. Delelott amikor otthon van tanul ,vagy egyetemen van ,vagy pihen. Eselyunk sincs talalkozni ,de beszelgetni sem videohivassal , mert kb soha nincs egyedul a kollegiumban, 2 lany szobatarsa van. Elotte 1,5 evig minden hetvegen egyutt voltunk nalam, egyutt aludtunk nalam, mindent egyutt csinaltunk, utaztunk,buliztunk,egymas szuleivel joban vagyunk. Most ennek mindnek vege. Volt hogy akkor is dolgozott ,de legalabb hetvegen szabad volt es itt tudott lenni. Ha kap veletelenul 1-2 szabadnapot,hazamegy az anyjahoz egy masik varosba. Ő valasztotta ezt a munkaidot mert muszaj neki. Nagyon rossz az anyagi helyzete es az anyja helyett is dolgozik aki beteges. Osszekoltozni lakasba nem akar mert voltak mar vesszekedesek es bizonytalan, ami miatt nem stabil annyira jelenleg a kapcsolatunk. Ha osszevesznenk, nekem lenne hova menni,de neki nem.Ezert nem akar. De igy hogy tegyuk stabilla a kapcsolatunkat ha meg talalkozni se tudunk? Amugy en 26f ,ő 22l
márc. 18. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is volt olyan pasi aki nem akart elköteleződni.

Mindenre volt ideje, csak rám nem.

Szakítottam vele.

márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki most nem fér bele egy kapcsolat, ez teljesen látható. Beszélj vele arról, hogy mit szeretne. De egyébként ez nem is kapcsolat így.
márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy építse az életét. Sokkal fontosabb, mint egy kapcsolat.
márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve. Egy ilyen szép kapcsolatból ide jutunk :( várok még pár hetet szerintem. Ha nem lesz változás és összeköltözni sem fog akarni, akkor ez sajnos így már nem kapcsolat. Néha néha ritkán talakozunk fél órát ,de ez szépkevés
márc. 18. 13:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sajnálom őt. Nehéz élete van,de heti fél óra találkozás nagyon kevés azok után hogy szinte már együtt is éltünk előtte
márc. 18. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok találkozni?
márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!