Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit az exe/exei megvetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit az exe/exei megvetnek annak az embernek nem kellene komolyan elgondolkodniuk?

Figyelt kérdés
márc. 18. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az exei vagy mások is?


Csak az exeim nem érdekelnének ha megvetnének.

márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, megvetnek-e, nem hiszem, de egyáltalán nem érdekel a véleményük.
márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlen.
márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem hidegen hagyna az is, ha mindenki utálna, de vannak tőlem sokkal nagyobb szarháziak és nagyobb férgek is a világon.


Attól én nem leszek sem kevesebb sem több, ha mások utálnak, de elfogadom, ha így van.

márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiába ex, nyugodtan utáljon ha neki úgy jó.
márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért kellene? Az ex véleménye miért lenne mérvadó? Ha olyat tettem, ami rossz, akkor valószínűleg vagy elgondolkodtam már rajta és feldolgoztam az extől függetlenül (nem szoktam megkérdezni exeket, mit gondolnak rólam🤷‍♀️), tanultam belőle, vagy ha nagy ívben szarok rá, hogy pl megcsalok embereket, akkor pláne nem fog érdekelni, hogy erről az ex mit gondol.
márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Az exeknek nem kéne elgondolkodniuk, hogy miért feküdtek egy megvetésre méltó ember mellett hónapokig, évekig?
márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Élem! :D :D
márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén nem érdekel mit gondolnak az exeim.
márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, a megvető fel volt a g*eci.
márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!