Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom folyamatosan kiszolgáltatja magát, ha nálam van. Be kell neki vinnem a kaját a szobába, és pont nem rögtön ugrok neki, akkor már lustának elkönyvel. Szerinte pont ugyanolyan lusta és semmirevaló vagyok, mint az exe. Legutóbb is fogta a karomat, hogy ne menjek már el, hanem mielőtt megyek masszírozzam meg a vállát. De randikat is kedve szerint visszamond, de én legyek jó hozzá, meg ne veszekedjek vele, ne bántsam őt. De ha ő megbánt engem valamivel annak akkor oka van, mert ő olyan jószívű hogy ok nélkül semmi rosszat nem mondana.
márc. 18. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod neki. Ha élvezed a megalázottsagot, akkor maradj vele.
márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miért viselkedik így velem a barátom?"


Mert hagyod. Keress mást, aki normális.

márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen b+! Mert ennyi eszed van, hogy hagyod.Dobd már ki, mint macskát szarni!!!
márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Vannak elképzeléseim, hogy az exe miért csak múlt idő.

Szerintem is jobban járnál ha még most lépnél a kapcsolatból, mert később nehezebb lesz. És ne hagyd magad érzelmileg zsarolni.

márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az exe megcsalta őt azt mondta nekem. Az összes exe letiltotta a barátomat.
márc. 18. 15:24
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg szerinte ha elhagynám, akkor ki lenne olyan bolond, hogy elakarjon engem venni.
márc. 18. 15:24
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki így viselkedik veled az nem szeret, hanem csak használ. Pontosabban kihasznál! Ha belemész ezekbe a dolgokba, később csak még rosszabb lesz a helyzet! Most idomít be téged, hogy mit, hogyan csinálj. Szavad nem lesz, teljes mértékben az alárendeltje leszel, ha vele maradsz. Konkrétan úgy bánik veled mint egy cseléddel! Nem értem mi a kérdés. Kell ez neked?
márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam meglépni a szakítást. Azt mondja ha ő szakítana velem, ő bármikor találna magának új nőt.
márc. 18. 15:26
 9/23 anonim válasza:
16%

Igazából minden férfinak tetszik az, ha nője kiszolgálja.

A kérdés az, hogy kihasznál-e.

Ha tőle is sokat kapsz (érzelmekben, élményekben, programokban, javakban...), akkor ez nem olyan önző viselkedés. Ha szerinted nem optimális az mit ad és amit vár, akkor meg beszéljétek meg, hogy ezt optimalizálni kellene.

márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van az a szint, hogy jobb egyedül, mint egy ekkora gyökérrel.

Ekkora egoval nem fogja azt mondani, hogy nem viselték el a hülyeségét. Mindig a másik fél a hibás.

Mondjuk én gyanakodnék, ha az összes exe letiltotta, hogy még csak ne is halljon felőle, hogy lehet vaj a füle mögött.

márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!