Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből jöttél rá hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá hogy már nem számíthatsz a párodra?

Figyelt kérdés
Arra hogy nem egy irányba haladtok?
márc. 18. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az nem azt jelenti, hogy nem számíthatsz rá csak eltérnek a célok.
márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én számíthatok rá mindenben. Viszont nem ugyanazokat a dolgokat akarjuk, ez most kezd felsejleni nekem is.
márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Amikor nem volt szexhez kedvem vagyis ritkábban, mint előtte.Ő elkezdett másfelé kacsintgatni.Kileptem a kapcsolatból és elköltöztem tőle
márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez két teljesen más probléma. És külön-külön is szakítóok.

Sajnos mindkettőt megtapasztaltam. Volt, akiről kiderült, hogy nem számíthatok rá. Eleinte apróságokban, például mindig miatta késtünk el. Aztán mikor komolyabb gondok jöttek az életemben, akkor is csak saját magára gondolt.

Mással meg viszonylag korán kiderült az ismerkedés során, hogy nem ugyanazt keressük. Megyeszékhelyen lakva ismerkedtünk meg. Ő Pestre akart költözni, én vidékre. Ő sok gyereket akart, én max kettőt. Ő minél előbb, én meg előbb szakmai téren is előre akartam jutni. Igazából ezek nem tűntek eleinte annyira nagy, megoldhatatlan problémának. De a legtöbb esetben nincs kompromisszum, egyikünk vágya teljesül, a másik feladja. Hosszú távon mindketten szenvedtünk volna. Volt egy hatalmas beszélgetés, sok sírással, a végére beláttuk, hogy ez nem fog menni.

márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az anyja mellé állt egy állatkínzásos ügyben.
márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
5os ez hogy volt pontosan?!
márc. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rám hajtott a nevelőapja és csak annyit mondott nekem hogy sajnál 😂
márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!