Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnál olyanokon,ha a pasival meg van beszélve,hogy moziba mentek,feloltoznel szépen,varnad,hogy hívjon,majd későn ír,és bejelenti,hogy elaludt?Vagy mondja mindig,hogy most már több ideje lesz,de mégsem.Vagy megbeszelnetek,hogy lemegy a szulinapra

Figyelt kérdés
de csak három héttel később ér oda,h meglatogasson?Tudom,nehéz dió,de én sokszor nehezen toleralom ezeket,pedig el kéne fogadnom,hogy ilyen.Konnyen kezelhető lenne ez másoknak?
márc. 18. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem barátba volt ilyen, engem totál kiakaszt!

Általában önző, figyelmetlen, "bolond lukból bolond szél fúj" személyiség.

márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Én isnhasonlo vagyok. A pasik ez miatt eljönnek elém inkább kocsival, vagy nem hagyják hogy lemondjak dolgokat, ambíciókat adnak, "összekaparnak" hogy haladjak. A családom is toleráns, megesett az is hogy a balatoni nyaralást húzom. Le volt foglalva de csúsztam volna hogy én majd másnap érkezem(semmi kedvem nem volt vonatozni es ez miatt megmozdulni) akkor is eljöttek értem hogy inkább elvisznek akkor de haladjak már.

Barátnőimmel is az angolos találkozások vannak nálunk, hogy illik késni. (Mivel soha nem leszek kész időre, de ők se :))

Meloban elnézik mert nem találnak helyettem mást. Megbecsülnek. (De igyekszem pontos lenni leginkább)

márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

El kellene fogadni?


Te nem vagy egy kicsit zizi?


Ez lesz@r téged.

márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem kell el fogadnod. Ő nem ilyen, csak te meg ez a kapcsolat nem érdekli eléggé. Meg túl biztosra vesz téged. Én is voltam hasonló kapcsolatban, végül otthagytam. Akkor fordult a kocka, hogy dehát ő szeret, meg mondjam el mi a baj, (addig meg sem hallgatott, vagy mindig volt rá kifogása). És furi, de tényleg változtatott, onnantól kezdve már tudta éreztetni, hogy fontos vagyok.
márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadnék és a második ilyen eset után szakítanék.
márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy kiakadnék. Akinek annyit nem érek, hogy megmozduljon értem, az kuka, keresek mást, aki örömmel tölt velem időt és nem teher számára velem lenni.
márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kiakadnék, úgy viselkedik mint haver, de nem barát
márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de az a haver, aki így viselkedik velem is kiesik a haveri körből, és rövid úton megszűnik a barátságunk. Nemár, legyünk ennyi tisztelettel egymás iránt. Volt egy exem, aki notórius késős volt, másfél évet áldoztam az életemből, hogy rendszeresen (értsd, minden egyes alkalommal, amikor találkoztunk) késett legalább fél, de inkább egy órát. Merthogy ő éppen fürdött, meg készülődött meg mittudoménmi. De ő úgy általában is ilyen rettentő lassú volt, egyszer színházból is elkéstünk miatta, mert pont induláskor állt neki cipőt tisztítani, merthogy nehogymár foltos cipőben menjen színházba, milyen igénytelen az. Húúúúú, hogy de mennyire meg tudtam volna fojtani abban a pillanatban, most is felbosszant az emlék is, pedig már több, mint 10 éve volt :D Mindenesetre másfél évet elpazaroltam az életemből egy ilyen fickóra, aki ennyire telibetojta mások idejét. Nem csak engem, valahogy nem volt ritmusban a világgal. Önmagában emiatt nem szakítottam volna vele, de őszintén zavaró volt, és most már, érettebben és okosabban egészen biztosan nem állnék az első(!) randinkon sem fél órát a megbeszélt találkahelyen azért, mert ő ennyire képtelen gazdálkodni az idejével. Tanuljon meg együtt élni másokkal, vagy éljen együtt a következményeivel (hogy nem akarnak majd emberek vele találkozni, ha ennyire nem tartja be a megbeszélteket), szerintem irtó bunkó dolog ennyire kihasználni mások jóindulatát és megváratni őket, potenciálisan felültetni, egy-egy progamot semmissé tenni csak azért, mert nem ér neki annyit mások ideje, hogy egy kicsit odafigyeljen.

FYI, az exem munkahelyekre bezzeg be tudott érni időben. Szóval ha fontosnak érezte, akkor azért megerőltette magát. Csak én nem voltam neki elég fontos ezek szerint. Már csak ezért sem fogadnám ezt el soha többet. Akkor sem kellett volna, csak hát na, naiv voltam, fiatal és azt hittem, ez csak amolyan "furcsaság", amit el kell fogadnom, ahogyan te is mondod. Nem, nem kell. Ennél mindenki többet ér.

márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Volt olyan barátom aki mindig órákat késett ha mentünk valahova. Amikor pedig megérkezett, akkor idegbeteg módjára hívott, dudált hogy mi az hogy nem kint várom? Persze b+, kint állok majd az út szèlén 2 órát.

Ha neki volt fontos, pl valami családi összejövetele akkor tudott időben jönni. Én egy idő után azt csináltam, hogy akkor kezdtem el készülni csak amikor megérkezett hozzám. Ha pedig az anyjáèkhoz kellett menni akkor elmentem valahova, "elfelejtettem/azt hittem még belefér az időbe"(ezeket a kifogásokat ő használta gyakran a késéseire)..

A legjobb az volt, amikor azt hazudtam hogy elmegyek Gödöllőre xy helyre (Miskolcról), és idegességében elindult ő is hogy utánam jön 😂 nem is néztem jó ideig hogy miket írt. Amikor már ott volt, szóltam hogy amúgy otthon tévézek mégse mentem, neeem jelezte ki a teló hogy keresett 🤥


Nyilván nem tetszett neki, de nem értette meg hogy ő is ezt csinálja. Milliószor megszivatott mire én is elkezdtem ezt a játékot. Az ő ideje miért fontosabb,mint az enyém?

márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Az idö olyan, hogy ha egyszer elmúlik, soha többet nem jön vissza. Nem tudsz pénzért másikat venni, ha valaki az idömet vesztegeti, azt nem lehet helyrehozni, az elment. Ennél nagyobb tiszteletlenséget nem ismerek a másik emberrel szemben. Aki velem ezt többször eljátsza, azzal megszakítom a kapcsolatot.
márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!