Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeled azt jól,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeled azt jól,ha a pasid amikor szeretnél vele megbeszélni problémát,egyszer normálisan meg lehet vele,máskor meg vagy hallgat,vagy azt játssza,hogy a fal felé fordulva horkol és alszik?Ilyenek után mindig én szoktam altalaban bocsánatot kérni

Figyelt kérdés
mert nem alkalmazkodtam az ő tempojahoz,és ő érzi magát sértve
márc. 18. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miközben te szeretnél megbeszélni vele valamit, úgy tesz, mint aki alszik és a fal felé fordulva horkol? Ez óvodás szint és elég tiszteletlen is. Nehogy már még te kérj bocsánatot. Én az első ilyen után megmondanám neki, hogy vagy kommunikáljunk normálisan vagy ha erre ő nem képes, akkor végeztem vele.
márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,úgy tesz. Én meg úgy érzem,hogy szétrobbanok,de visszafogom magam,pedig legszívesebben kiabálnék.
márc. 18. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd, hogy neked kell megtanulnod ezt jól kezelni, itt nem veled van a baj. Kérd meg, hogy ne csináljon ilyeneket, mondd el, hogy neked ez milyen érzés, aztán vagy felfogja és megpróbál változtatni és megtanul rendesen kommunikálni vagy nem érdekli és legalább végleg kiderül, hogy ebbe nem érdemes több energiát fektetni. Már így is túl türelmes voltál vele. Ha nem képes ennyire alap dolgokra, akkor szakíts vele.
márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ket ember kell. Az egyik az, aki hulyenek nezi a masikat. A masik pedig asszisztal ehhez es felveszi ezt a szerepet.
márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért a párod még...
márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az anyukáját, hogy erre nevelte?
márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!