Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életetek legrosszabb párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legrosszabb párkapcsolatában mi volt a hiba?

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem voltam hajlandó sort állni a néhai menyasszonyomnál egy csokor hímvessző között.
márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Az időzítés.

A gimi alatt voltunk együtt, utána már nem volt jövője a dolognak.

márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Ő egy vékony szőke cicababa után áhítozott, én kövér barna csaj voltam. Csak azt nem tudom akkor mit akart tőlem :D
márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy agyilag gyerekkel voltam együtt.
márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
A barátom.
márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanaz mint a 4es. A srác elmúlt 30 de csak az ökörködés érdekelte.
márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Azt várta, hogy kb. majd a 2 szép szeméért eltartom.
márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt kimondottan rossz kapcsolatom, mivel hamar pattintottam azokat, akikkel előre tudtam, hogy az lett volna. Mindig figyelem a red flageket.


A legnagyobb csalódás talán az volt, akibe a gondos válogatás után nagyon beleszerettem, tetszett a külseje, a humora, a bókjai, az intellektusa, minden…majd pár hónap után megcsalt. Az nagyon fájt.

márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint #2. Talalkozás időpontja. Bár ha később lett volna pár évvel, lehet meg sem történik.
márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elhittem, hogy majd egyszer bemutat az egész családjának, hogy majd egyszer eljön, hogy nem szégyel engem, egyszer majd büszke lesz rám, és hogy hagytam magam rendesen kihasználni.
márc. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!