Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagyjam a barátomat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyjam a barátomat, ha évek múlva sem költözik össze velem?

Figyelt kérdés
Albérletbe nem akar költözni, mert a részéről kizárt, hogy ő másnak fizessen a lakhatásért. Inkább ő maga gyűjtene rá annyit, már több milliót összegyűjtött az évek alatt. De én meg így 4 év után kezdek ráunni a heti találkozókra, és kezdem elveszíteni az érdeklődésem iránta.
márc. 19. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Sosem tudom eldönteni, hogy ezt tényleg praktikumból teszik a férfiak, vagy csak kenyelemből van nekik a hölgyike. Nagyon egyszerűen el lehet dönteni: ultimátumot kell adni, ha kell, szakítani. Sokaknak bevált, utána visszakuncsorogta magát a férfi, változtatott is. Ha nem ez lesz, akkor eddig is csak az időd rabolta el...
márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha egy nyomorult lakástól függ az érdeklődésed iránta, akkor jobb lesz neki, ha szakítasz. Szerelemről itt már szó sincs.
márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem attól függ, de azért nem tizenéves vagyok, már vágyok az együttélésre.
márc. 19. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Jajj de akkor aranyásó leszel…

Ugyan!

Ha nem akar komolyat akkor kuka.

Ezt te is érzed hogy nem jó.

Inkább ismerkedj, bulizz!

És közben megtalálhatod az igazit.

márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
30 évesen "valószínű" hogy megtalálnám az igazit.
márc. 19. 22:15
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

#5 nem tudtam, hogy van egy ilyen korhatár, amit átlépve már nem találod meg az "igazit".

Honnan szeditek ezeket a sügérségeket?

Amúgy a jelenlegi pasid eléggé úgy tűnik, nem az "igazi".

márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Jajj de semmit nem jelent a kor.

Én 35 évesen ismertem meg a férjem.

Pedig nulla reményem volt, kizárólag komolytalan, sóher, irigy, sunyi pasik voltak előtte.

36 évesen szültem a gyerekünket és jól vagyunk.

Meg nyugi, több olyan munkatársam is van hogy elvált, gyerekes nőként ismerte meg a mostani párját aki 12, vagy van akinek 8 évvel fiatalabb a férje.

És ezek nem szép nők, az egyik olyan mint a Shrek nője.

Neked inkább önbizalom kellene.

Ahhoz is önbizalom kell hogy kimond neki hogy vége.

És utána ahhoz is hogy megfelelő embert találj.

Azért csinálja ez is ezt a vonakodást mert te mindig ott vagy neki az életében. Tudja hogy nincs önbizalmad és nem fogsz lelépni mással. Biztos benned!

Na ezért sz@rik arra hogy neked ez nem jó.

márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Jajj sok kérdésem van


1. az ő fejében közösen vennétek lakást?

2. szerinte biztonságos közösen lakást venni úgy, hogy előtte sosem éltetek együtt? Ez kb olyan, mint várni a házasságig a szexxel.

3. kb mennyi idő lenne hogy megvalósuljon a terve (legyen saját lakás)

4. te jelenleg hol laksz?


Szerintem nem egyeznek az értékrendek illetve a jövőkép. Ez elegendő ok a szakitásra.


Btw mi 22 évesen költöztünk össze, egy év kapcsolat után, most nyáron. (Persze, albiba)


Ne félj csak azért kilépni a kapcsolatból, mert 30 elmúltál. Ez nem jelent semmit. A szerelem bármikor rád találhat. Ismerek 70-es párt, akik kb 10 éve vannak együtt (tehát 60+ voltak mikor összejöttek. Mindkettőjük unokái szeretik az új párt). Sose késő

márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
És mi lenne ha te is beledobnál a ház/lakás árába, ha már úgyis közös lesz? Értem én hogy kényelmesebb meztelen picsukával beszambázni egy kész lakásba, de mondjuk segíthetnél is neki megvenni, nem csak a gyakorin sápítozni. Állítólag modern világban élünk. Miért nem veszel ki TE egy albérletet és tartod el a pasit? Fordítva ez tök rendben szokott lenni, sőt van hogy elvárás.
márc. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha te is gyűjtesz pár milliót, az már önerő és vehettek hitelre egy kis lakást. Mi a probléma?
márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!