Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetek a Páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetek a Páromnak?

Figyelt kérdés
A párom (35 F) nagyon nehezen nyit szexuális téren. (Nagyon kevés alkalom, néha közben is leblokkol) Bármiről tudunk beszélni szerencsére, itt szex terén nekem olyan mintha nem tudná elengedni magát normálisan. Beszéltünk erről és azt mondta, hogy olyan mintha ez neki ilyen tabu téma lenne illetve mintha szégyellni való lenne az, hogy neki szexuális étvágya van. Ettől függetlenül beszélünk róla, hátha segít. Azt mondja nem történt semmi a gyerekkorában vagy kamaszkorban ami ezt kiválthatná de ez szerintem nem normális. Igénye azt mondja lenne csak tart attól is, hogy leblokkol közben. Segítenék neki de nem tudom hogyan.

márc. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexológus/pszichológus segíthet rajta egyedül, te csak úgy, hogy támaszt nyújtasz neki.
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a türelem meg környezetváltozás segit. Ha még otthon lakik,akkor költözzön el onnan és akkor a szülők állandó bántásai elmaradnak.
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem szakemberhez kell fordulnia, de ehhez nem elég 1-2 látogatás. Először kérdéseket tesz föl ahozzá fordulónak és sokan - tévesen - lemondanak a további látogatásról "hiszen nem segít, csak kérdez" - mondják, nagyon tévesen. A szakembernek kell, hogy jól belelásson a páciens lekébe, problémájába. El kell érni, hogysegítség egymást igaz feleletekkel, konrét kérdésekkel.

Lehet, hogy bíztatásodra megváltozik, főleg, ha Te is aktívan viselkedsz.

márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Így lett nevelve, ez rögzült benne!

Sajnos nagyon sokan szenvednek a prűd, álszemérmes neveltetés hatásaitól!

Nem lesz könnyű feloldani a gátlásait, de nem lehetetlen.

Nagy feladat vár rád, de reméljük hogy megoldod és sikerül felszabadítanod!

márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!