Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom hozzá szeretőként ha nem is szeretem es nem vagyok elegedett?

Figyelt kérdés

Csak a figyelem kell tőle a szép dolgok, nem akarok kapcsolatot vele.

Nem vagyok szerelmes bele. Az viszont zavar hogy nem kapom meg a kezdeti rajongást tőle. Én ugyanúgy viselkedek vele mint az elejen. Ő miért nem tud? Emelett tok kulonbozoek vagyunk tobbek közt ezért se jönnek vele össze ezért se vagyok szerelmes bele. Akkor miért nem tudom elengedni ha elégedetlen vagyok? Azertvagyok elegedtlen mert nem kpok rajongast es sokszor leszar lelkileg. Belefaradtam h h en vagyok az utolso az eletebe. Nyilvan tudtam ezlesz és nem is érdekelt mert soha nem szerettem szerelemmel de evek multan mar kiabrandito megalazo. Kérdés: Megszokás miatt nem megy h szakitsak vele vagyazert mert ha találkozunk 1 heten 1 akkor jolerzem magam, szeretethianyos vagyok?

Nem vagyok egyébként kapcsolatfuggő mert rengetegszer voltam évekig egyedul uh nem gond az egyedullét.



márc. 24. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Huh, Jézuska adjon neked világosságot, bölcsességet.

Az a helyzet én szerintem, hogy baromira kapcsolatfüggő vagy, szeretethiányos mint írtad és semmi, de semmi önbecsülésed nincs. Igazából te az igazi vágyad - a szerelmet/párkapcsolatot hajszolod csak helyetesítetted szexkapcsolattal, de mivel a célod nem a szex hanem a rajongás, hogy oda van érted azért érzel így és persze harcolsz érte olyan formában, hogy képtelen vagy kilépni.

márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfuggo, többször voltam évekig egyedül, én szakítottam, és kehetett volna kapcsolatom nem 1 x de nem mentem bele. Plusz ha kapcsolatfuggo lennék nem lennék szerető hanem rendes kapcsiba mentem volna bele
márc. 24. 15:58
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
De a kapcsolatfüggőség nemcsak a párkapcsolatra érvényes. Azt szeretnéd, hogy oda legyen érted mint te érte. Hogyha ez nem arra utal, hogy te kapcsolatot akarsz mélyen legbelül akkor nem tudom, hogy micsoda. A szeretői kapcsolatban egyetlen félnek se kell oda lenni a másikért, csak szex, egy pár mondatváltás, beszélgetés, olykor programok aztán ennyiben ki is merül az egész. A vonzalom a lényeg. Nem tartozik bele rajongása a másiknak.
márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hiányzik ami az elején volt. Az újdonság varázsa, hogy hiányzom neki h nem Bír velem bérelni, mára ez már csak megszokás lett
márc. 24. 16:36
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Keress mást!
márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
én teljesen megértelek amúgy. Én is voltam így. Sokan használják a szeretői viszonyokat egotuningra és nemcsak a megcsaló fél. Szerintem ez az amit már nem kapsz meg tőle, és valószínűleg nagyrészt ezen alapult maga a viszony. Én abszolút elhiszem, hogy nem a szerelmet keresed. Csak azt, hogy valaki vágyjon rád, kaparjon érted, értékesnek lásson stb.
márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6 os végre valaki tudja miről beszélek. Esetleg megtudnad mondani hamar nem tudom elengedhetetlen hogytudnam visszahizni h úgy nézzen Ram mint az elején?
márc. 24. 16:59
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerető vagy szó szerint? Van párja? Nem zavar, hogy van neki? Mit vártál, de komolyan? Hogy az idők végezetéig oda lesz érted? A párjáért se van! Te utánad duplán nem lesz. Bakker inkább lehetnél minden éjszaka más férfival mint vele.
márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
6, vagyok, hát ez kb ugyanaz a témakör, mint amikor az elunt háziasszony szeretné visszakapni a férje figyelmét :D magadba fektess, lássa azt hogy nélküle is van életed, menj el programokra, legyen hobbid, foglalkozz magaddal, a külsőddel, hogy picit gyanokodjon, hogy esetleg már kiesett a pikszisből azaz más pasik is érdeklődnek irántad, esetleg te is fontolgatod, hogy kikacsintasz másfelé. látványosan tuningold fel a külsőd, és érezze, hogy tele a naptárad. van egy csóka aki ilyen elunt feleségeknek szokott előadásokat tartani, mondott érdekes dolgokat. feleségek klubja azt hiszem. hogy a férfiak hozzászoknak a gondoskodáshoz, figyelemhez, és a nő, ha érzi, hogy baj van, akkor csak ad és ad egyre többet. pedig nekik kell a vadászösztön és jobban felfigyelnek egy vidám, sugárzó nőre, aki kb le sem szarja őket, mert őt akarják meghódítani. hát kb ennyi :D
márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
kicsit mindig elérhetetlen, de teljesíthető energiabefektetéssel elérhető, megkapható. na ennek az egyensúlynak a fenntartása az igazi művészet, a női fondorlatosság csúcsa. ;)
márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!