Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megőrít az állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megőrít az állandó evéskényszerével?

Figyelt kérdés
Folyton enni akar. Ha főzök beleköt, hogy mért sokat főzök, ha keveset akkor miért keveset. Kitalálta, hogy többet nem eszik húst. Kérdem mit ennél, erre; ezt is én mondjam meg? Boltba nem jön évek óta velem, kérdezem mit hozzák nem mond semmit. Zsemlét, kenyeret előtte nap kell megvennünk, mert korán megy dolgozni és tudjak csinálni szendvicset, az is baja, hogy így másnapos a zsemle! 1x mondtam neki, hozzon zsemlét délután, és itthon még durrogott, hogy ezt is neki kell megcsinálni. Nem bírom,folyton kritizál. Ha sütök akkor ez nem jó, viszem a szomszédba, hogy ne kelljen kidobni. Ha nem sütök miért nincs süti. Ha hozok édességet nem kell neki, ha nincs miért nincs. Van olyan nap, hogy 4x kell nekiállnom főzni. Nem értékeli a dolgokat, folyton azzal jön hoz másik nőt, mert nem vagyok vele, de vagy főzök, utána mosogatok, és akkor nem tudok bent lenni vele.
márc. 24. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek főzöl rá? Főzzön magának ha nem tetszik ahogyan csinálod.
márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért vagy még vele egy pár???
márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem hagytam volna, hogy idáig fajuljon, nekem nagyon nem lenne oké, hogy én találjam ki mit együnk, majd vásároljak be, főzzek és utána még mosogassak el, mert ő semmiben nem hajlandó segíteni, egy szendvicset se képes megcsinálni és még így is kritizál. Ha neki úgysem jó semmi, nem is értem miért töröd magad, hogy a kedvére tegyél. Ha nem mondja meg mit enne, akkor főzz, amit te szeretnél, aztán ha nem tetszik neki, oldja meg. A szendvicsét pedig ő is képes megcsinálni és ha nem felel meg a másnapos zsemle, akkor menjen el ő a boltba.
márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék ilyen férfival, de ha a párom elkezdené ezt csinálni, akkor hetekig hétig csak nagy adag, finom salátákat csinálnék. Ha kér, ehet belőle, ha nem, akkor főz magának olyat, ami a kedvére való.


Őszintén szólva nem értem, miért hagyod, hogy hülyét csináljon belőled.

márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi jó neked ebben a kapcsolatban. Megaláz, le sem tojik, kb szolgának vagy nézve, és meg sem becsüli.

Hozzon akkor másik nőt, hajrá, nem hiszem, hogy rajtad kívül bárki elviselné. Neked sem kellene.

márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te most ugye túlzol? Tudod, ki főzne neki, miatta napi 4x. Az első ilyen bbeszólása után megmondanám neki, hogy akkor főzzön magának, ha ez nem tetszik. Ha mégis tetszik, akkor meg ne nyafogjon. Legközelebb bedobná, hogy hoz egy nőt, akkor visszaszólnék, hogy oké, hozzon, meglátjuk mennyire viselné el a semmittevését.
márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy a csicskája?
márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem trollkérdés, nem akarom elhinni, hogy létezik nő aki ezt eltűrné és nem rúgná tökön.
márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én simán elhiszem, egy ideig volt szerencsém hasonlót elviselni, hát dobtam is könnyen...

Nem volt mindegy, hogyan mosogatok, oktatott, nevelt, kritizált, miközben több éves kosz állt a tűzhelyén. Azt akarta megmondani, mekkorára vágjam a hagymát, miközben ővegy rántottához lusta és b... lfasz volt.

Le is cseréltem másra, száradjon meg egyedül! 😂

márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

"Folyton enni akar." - hát egyen, mi közöm hozzá?

A második házasságomban élek. Soha nem voltam kiszolgálószemélyzet, na jó, kizárólag a kiskorú gyerekeim számára. De életemben nem készítettem férfinak pl szendvicset. Ne nyavalyogjon, egyen ha éhes. Mondjuk szerencsére nem középsúlyos értelmi fogyatékosokat választottam, illetve mozgáskorlátozottakat akik nem tudnak enni maguktól ha éhesek.

Szerintem ez egy inceltrollkodás, szokás szerint. Ilyen cselédekről álmodoznak.

márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!