Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak az állítólagos exének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az állítólagos exének vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Több hónapja van se veled, se nélküled kapcsolatom egy férfivel, lassan rámegy mindenem erre az egészre.

Nekem mindig volt/van valami zavaró tényező, de sosem jöttem rá, mi is az. Ő meg erőteljesen táplálta, hogy velem van a baj, de mekkora nagy!

Csak aztán szépen lassan kiderült, hogy találkozik a volt nővel, akitől béreli azt a lakását, amiben érdekes módon neki nincsenek is cuccai, csak néha ott alszik. “pénzt ad neki”

A nő egy másik városban él stabilan. Ez tuti.

Valamelyik nap rákérdeztem, mikor találkozott vele, erre olyan választ kaptam, hogy idén csak egyszer, de ment azért a ködösítés. Plussz ezt sem mondta volna, ha én nem forszírozom. Ez minden, csak nem őszinteség, pedig kb. ezerszer mondta, nincs köztük semmi. Meg a facebook-ra is kiírta volna, hogy mi kapcsolatban vagyunk.

Akkor is zavaros.

Nem akarom magam beégetni, de erősen gondolkodom, írok kedvesen a nőnek, hogy nem akarok bezavarni, de mi is van köztük.

A kapcsolat viszont kuka, ezek után semmit nem akarok. De az igazságot tudni szeretném.


márc. 24. 22:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én írnék.


Kedves Erzsike!

Járok a H. Pistivel, téged nevezett meg az exének.

Azért írok, mert összevissza beszél, hazudozik, engem verbálisan bántalmaz, és kezdek rámenni, megkérdőjelezem a józan eszem.

Tudnál kérlek segíteni információkat egyeztetni?


Amúgy egy pszichológus is, aki ért ehhez, tud segíteni eligazodni rajta.

márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Jó, akkor hagyom.
márc. 24. 23:11
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a csávót hagyjad. Ebből még nagyobb fajdalmad lesz később, ha már most kamuzik.
márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Ő már kuka.

Nagyon durva, fél éven keresztül átcsesztek :(

márc. 24. 23:29
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

4: Tudom, milyen durva. Én kiderítettem, amit akartam. Nagyjából. Amennyire sikerült.

Mert "ezeknek" a környezete is általában hazug, nehéz kideríteni.

márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5

Pontosan. Ahogy észrevettem, simlis mindenki.

Vajon a nő hogy reagálna, ha írnék neki messengeren?

Amúgy 45 éves 😃

márc. 24. 23:35
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
6: Próbáld ki!
márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Senkit nem akarok zaklatni, de jogom van tudni az igazat.

Ráírok.

márc. 25. 08:41
 9/41 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egy ismerősnek is volt hasonló sztorija. Igaz, ott a faszi drogos, manipulatív, a nő meg diagnosztizàlt mentàlis beteg.


Mondom röviden a célravezető lépéseket:


1, megírod a nőnek a sztorit, esetleg beszélgetések fotóival alàtàmasztva.

2, fricit kibannolod a pitsàba

3, elszàmolod a veszteséget, konstatàlod, h àtbasztak a palànkon

4, elfelejted az egészet

5, új életre koncentràlsz.

márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#9

Köszi.


Szinte minden percéről tudtam ennek a sehonnainak, ezért durva, hogy mégis volt ott találkozás.

márc. 25. 09:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!