Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért vágynak kevésbe párkapcsolatra vagy szorosabb barátságokra mint a nők?

Figyelt kérdés
márc. 25. 08:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Én vágynék rá, de különösebb nem alakulnak ki ilyen kapcsolataim. A legtöbb esetben úgyis csalódás a vége, vagy nekem vagy a másiknak.
márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Vágynak rá, csak lehetőleg semmiben ne kelljen alkalmazkodniuk, legyen kinyalva a seggük, minimálisan kelljen költeni, és nézzen ki fullosan a nő.
márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
vagynak ok is, de a nok csak fajdalmat okoznak, es 30+ eves korunkra mar a faxunk ki van az egesszel. Amig a nok siman ugralnak kapcsolatbol kapcsolatba mert erzelmi nyomorekok, addig egy ferfi van hogy keptelen tultenni magat egy kapcsolaton akar egy eleten at… es amikor 1-2x osszetort a szived akkor azt mondod hogy fuck this shit es inkabb nem bonyolodsz komoly kapcsolatba tobbe
márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

#2


Ezzel max az incelek vannak így.

márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

ezt nem tudom honnan veszed, de a férfiak is vágynak párkapcsolatra és barátságokra is.

az ember társas lény, legyen az nő vagy férfi

márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
#4 oh, nem csak ők :D
márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem így van.

Bár házas vagyok, ha elválnánk egyszer, nem kellene társ.

A férjem előtt 10 évig nem volt társam.

Jó néha egy mozi meg egy vacsora vagy egy finom ebéd, vagy egy kiállítás, de elköteleződni nem vágyam.

Szeretem a koncerteket is, ha egyszer egyedül maradnék, kikapcsolódásra lehet hogy keresnék valakit meg nyaralásra, wellnesre. Ez ugyanúgy egy barátnő is lehet, hiszen magamnak fizetek mindent, a szex meg nővel is lehet de egy izgalmas vibrátor is megteszi a dolgát.

Nincs udvarlás, szerintem ez hozza magával hogy nem is látok potenciális partnert senkiben.

Egy finom vacsora pedig egy felsőkategóriás étteremben , valamelyik barátnőmmel is lehet.

Persze van normális jövedelmem, van lakásom, autóm. Nem vagyok ráutalva senkire, szóval ha nem lenne férjem akkor nem akarnék már elköteleződni.

Szintemen alul pedig egyértelműen nem választanék.

De nincs olyan aki tudja hozni a férfi szerepet.

márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
7-es, én is ilyen nő vagyok, évek óta szingli, randizgatni szoktam meg volt ezalatt pár rövidebb kapcsolat is, meg most van pl. szexkapcsolatom, de a legtöbb férfival nem vágyok kapcsolatra, jó egyedül lenni. A férjedben mi fogott meg? És milyen a kapcsolatotok így évek után?
márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak is ugyanúgy vágynak egy párkapcsolatra egy tartósra, ugyanúgy mint a nők.


És bármilyen fura ugyanolyan nehéz találniuk.


Míg a nők könnyebben találnak pl. szexkapcsolatot, addig a férfiak jóval kevesebben,.


Egy dolog van amit én látok különbséget, persze lehet én is általánosítok, de sokkal kevesebb férfi akar megházasodni mint nő. A legtöbben kierőszakolják. Vagy azért veszik el, h a nő megnyugodjon.


A férfiak többsége házasság nélkül is el tud képzelni egy sírig tartó kapcsolatot.

A nők közül kevesebben,.

márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Hogyne vágynának a férfiak is párkapcsolatra és szorosabb barátságokra, sőt sokak szerint a férfiak közti barátságok tartósabbak, pl Márai A gyertyák csonkig égnek című regénye is ezt dolgozza fel. Barátok mindig kellenek, akkor is, ha valakinek családja van.
márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!