Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több hónapja együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónapja együtt vagyunk, de életemben nem talalkoztam még olyannal mint ő, rendszeresen kibeszèl ha össze veszünk. Ez normális?

Figyelt kérdés

Barátai előtt kihangosítja a telefont és direkt beszéltet hogy megmutassa milyen gàz vagyok, majd letagadja h ő ilyet csinált, ott sem volt, ott volt pedig mert bizonyítékom van ra

Ha össze veszünk olyanokat beszél h jön már hozzam kibékülni de csak h én azt érezzem, en vagyok a nyeregbe amugy nem jonne mert lesz ar, legalabbis igy adja elo a haveroknak. Azt irta az egyiknek h majd jól kibszik velem valahogy stb

Úgy viselkedik mintha ellenségem lenne, és tele van rosszindulattal közben előadja hogy szeret , nem értem, én soha nem beszélném ki a páromat senkinek, és pláne nem akarok neki ártani, tartok tőle és nem bízom benne emiatt



márc. 25. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szakítás. Rögtön
márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, gaslighting vagy magyarul gázlángozás. Nézz utána.

Ja és szakits!

márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már normális? Még lehetőleg ma tiltsd le mindenhol a francba.
márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyit hazudna nekem azt azonnal kivágnám az életemből.
márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És mért is vagy még vele? Nem, nem normális, de ezt magadtól is tudnod kellene.

N

márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen szerintem sem az csak valahol sokkolo szamomra h ez letezik igy nem tudom hova tenni…
márc. 25. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Te se vagy normális, egyébként nem lennél még mindig vele. Ne hisztizz hanem szépen csendben tűrjed, mert úgyis együtt maradtok...
márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell sehova tenni a viselkedését, őt kell kitenni.
márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy valami nagy ember ismerő, ha ilyen emberrel összejöttél...
márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beteg a csavo, azonnal tiltsd es ne magyarazd meg!!
márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!