Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanoktól kérdeznék, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktól kérdeznék, akik betegesen féltékenyek voltak, de sikerült leküzdeniük ezt az érzést. Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
A valaha volt összes kapcsolatomat beárnyékolta, és 20 év alatt sem javult. Tudom, hogy miből fakad, mégsem sikerül leküzdeni (gyerekkori családi gondok). Ahogy valakivel ki van mondva, hogy együtt vagyunk, azonnal fellángol bennem a gyanakvás és az ellenőrizgetési kényszer, beindul a fantáziám és összeesküvés-elméleteket gyártok. Soha, senki nem csalt meg tudomásom szerint. Engem is mérgez ez az érzés, nem akarok ilyen lenni. Ha valakinek sikerült túllépnie hasonlón, kíváncsi lennék, hogyan tette.

márc. 25. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus.
márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek nagyon melyen vannak.. a legtobb esetben viszont kotodesi zavar ami jelentheti azt is , hogy kis gyermekkortol kezdve ahogy felnotel sosem volt egy fix erzelmi tamogato pontod ezert te a parodhoz kotsz mindent amit nem tudtal megelni a csaladodban vagy a kornyezeted altal nem kaptad meg.
márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

2 pasimmal szétidegeltem magam.

A 3.és többi pasihoz már nem volt semmi erőm meg akaratom se rajtuk idegeskedni már. Csakazért se èrdekel hova megy ha elmegy otthknról, vagy mi van a telójukban. Én nem fogom idegeskedni. Az úgyis feltűnik ha hidegül, elhagy és nem épp lagzit tervez.

Nincs már erőm ezekhez

márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
3. te sosem epulsz fel ha igy gondolkodsz..
márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!