Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem az érzéseimről, gondjaimról beszélgetni noha családom mindig mellettem állt, de igazi megértést figyelmet sose kaptam.


Ezért párommal sem tudom könnyen megosztani az érzéseim. Bár ehhez hozzá jön az is hogy mikor próbáltam akkor 2 mondat után jött a hagyjuk, meg én vagyok a hibás és a rossz. Így elakadt az egész.


Viszont holnap megyünk pszichológushoz és előtte voltunk coachnál és ott könnyebb volt beszélni. Normális ez? Lehet mert ott nem így reagált a párom.. mégis félek a holnaptól..


márc. 25. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz, hogy megnyílj a párodnak ahhoz neki türelmesnek kéne lennie és megértőnek. Azért tudsz coachnak, vagy fogsz tudni megnyílni mert ők nem ítélkeznek feletted, hagyják, hogy elmond az érzéseid. Ha a párod a látogatások során, után sem hagyj téged kibontakozni akkor szakítsatok.
márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Ezt az erőltetett vergődést . Olvasni is rossz. tudtad, hogy egy normális kapcsolat amúgy nem ilyen? Képben vagy miért vannak együtt az emberek/párok egyáltalán? Hát nem azért hogy de jó együtt görcsölni..
márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, amikor egy kívülállóval jobb beszélgetni, mert nem elfogult. Viszont én a coach-okat mellőzném.
márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy milyen érzésekről, milyen időközönként van igényed beszélni. Nem rosszból, de senki sem szereti, ha minden beszélgetés csak a másik körül fogod. Nő vagyok, de én sem szoktam sokat beszélni a páromnak az érzéseimről, hiszen ezeket sokszor túl intimnek gondolom, és nincs szükségem a másik megerősítésére, vagy hogy egyáltalán kiteregessem magam. Persze ami a közös kapcsolatunkat érinti azt lekommunikálom, de ami csak engem érint azt elsősorban magamban kell elrendezni.

Írod, hogy támogató a családod, de igazán sosem értettek meg. Hát ki kell, hogy ábrándítsalak ezt sztem az emberek 90%-a így érzi, mindenki a saját világában él, más a világnézete, küzd a saját problémáival, és vannak még a generációs különbségek is, amit ők nem is igazán értenek, nem azért, mert hülyék, hanem máshogy szocializálódtak.

Én a helyedben inkább próbálnék erősebb lenni, a mimózalélekkel nehéz kapcsolatokat építeni.

márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!