Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó jel,ha a párom hajlandó 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó jel,ha a párom hajlandó 3 hét után találkozni és megbeszélni a kettőnk között felmerült problémákat,illetve hogy kiderüljön,tudjuk-e e tovább folytatni?

Figyelt kérdés
3 hete volt egy nagyobb feszültség köztünk és azóta alig kommunikáltunk. Sikerült most megbeszélni,hogy találkozunk,atbeszeljuk a problémákat és megnézzük,hogy tud e működni ,folytassuk- e.
márc. 26. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Akivel nem lehet másnap megbeszélni vagy harmad nap, attól mit akarsz? Ha te sem akartad megbeszélni utána, akkor nem vagytok egymáshoz valóak.
márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerettem volna azonnal,de O elzárkózott előlem,elmenekült tőlem és ennyi idő kellett neki talán,hogy lenyugodjon
márc. 26. 10:28
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Ebből nem lesz semmi, ha veled marad egyedül azért mert nincs más a képben, de ha lesz azonnal le fog lépni.
márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hétig nem akart veled beszélni?

Nem jó kilátások a jövőre nézve, mint problémamegoldás, konfliktuskezelés, kommunikáció

Majd mindig 3 heteket várat, míg őfelsége hajlandó szóba állni?

Volt ilyenem, nem ajánlom.

márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: sajnos igen. Felidegesitettem és nála úgy jön ki,hogy akkor elkezd hallgatni és bármit teszek,elvonul,ignoral. Pokoli 3 hét volt így
márc. 26. 10:40
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Csenddel ver téged. Tényleg ilyen emberrel akarsz együtt lennni?
márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem jó jel, hogy csak ennyi eszed van...
márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is tehetek róla,hogy ez lett. De valóban pokol. Szeretném értelmes felnőtt emberek módjára megbeszélni vele,hogy én is próbálok változni ,változtatni,de őneki is kell.
márc. 26. 10:49
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Azért én meghallgatnám,mit tett a kérdező... lehet jó jel hogy egyáltalán szóba áll még veled
márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Így van, csenddel ver. Majd legközelebb nem szólsz, nem kérdezel, fejet hajtasz és akkor béke van, boldogság. Ez a játszma erre megy ki. Te meg sajnos bekajálod.
márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!