Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátnőm, hogy kisminkeljem olyankor is, ha megyünk valahová?

Figyelt kérdés

Ne értesetek félre, de pasi létemre szeretek sminkelni, leginkább másokat, magamon max a karikákat a szemem alatt tüntetem el, vagy azt a kopasz pöttyöt egészítem ki a szemöldökömben. Ezzel semmi baja nincs a barátnőmnek.

Ha otthon szeretnék próbálgatni valamit rajta, akkor hagyja, tetszik is neki a végeredmény, néha posztolja is tök elégedetten, van, hogy azt mondja, hogy jobban sikerült, mint amikor magának csinálta, szóval azt se lehet mondani, hogy az a baj, hogy ha én sminkelem, akkor úgy néz ki, mint egy bohóc.

Viszont ha megyünk valahová, akkor sosem hagyja, hogy kisminkeljen. Én tök gyorsan elkészülök, aztán tök unalmas várni, ahelyett, hogy hagyná, hogy én sminkeljem őt, amikor úgyis tök elégedett szokott lenni az eredménnyel.


márc. 29. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Picit feszült vagy. Nyugi.
ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!