Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves lány vagyok, több mint 3 éve kapcsolatban.

Úgy érzem megtaláltam életem párját, nagyon jól működünk együtt, de mégis olyan gondolatok gyötörnek, amiknek nem szabadna. A szerelem néha jobban lángol köztünk, néha viszont csendesen szeretjük egymást. Nem tudom, hogy ez normális-e, egy hosszabb távú kapcsolatban, erre is szeretnék választ kapni. A másik problémám, viszont az lenne, hogy úgy érzem tapasztalat híján vagyok és kivagyok szorítva közösségekből. A kapcsolat elején rengeteg barátommal megkellett szakítanom miatta a kapcsolatot, emellett bulizni sem járhattam. Hiányzik az életemből a pezsgés és gyakran sóvárogva gondolok vissza arra, hogy milyen pörgős volt az életem. Azóta ilyen téren óriási változást mutatott fel, úgy érzem van remény, de ami még aggaszt, az az elköteleződés, hiszen nekem ő adta az első sexuális tapasztalatokat és néha felmerül bennem a kíváncsiság, hogy milyen lenne mással, gyakran álmodok is erről, de ha ébren gondolok bele, nem tudnék megkívánni mást, úgy érzem olyannal tudnám csak csinálni, akit szeretek. Egy kis versengés is van bennem, mivel a páromnak volt más sexuális partnere is.

Annyira ellentmondásos ez az egész és úgy érzem teljesen felemészt ez. Pedig őszintén szeretem őt. Hogyan kellene ezt kezelni, ezeket az érzéseket ? A szakítás gondolata szóba sem jöhet.

Köszönöm a válaszokat.


márc. 30. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még fejben is. Korai lesz ez az elköteleződés neked. Szerintem már nem a középkorban élünk, teret kell engedni a vágyaknak mert csak egyszer élünk. Magyarán szólva ki kéne élned magad, nem pedig idővel belesavanyodni egy kapcsolatba ilyen fiatalon. Valakinek megy amúgy fiatalon szerintem neked nem fog, ha most nem azt teszed amire vágysz később lesz meg a böjtje.
márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És addig engedj a vágyaidnak amíg nincs gyerek mert utána meg gyötrelmesebb lesz.
márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha kivág mehetsz fűhöz fához úgyis.
márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a megoldás ha szakítanál vele hiszen igazán nem szereted. Szereted, kedveled mint társad, de nem olyan mélységben mint kellene.

Írhatjuk 20 ezren is, hogy dobjátok fel a kapcsolatot programokkal, másabb fajta szexszel, de úgyse lesz eredménye főleg hosszútávon.

Persze meg lehet próbálni nyugodtan.

Egyszerűen elmúlt a love, nincs köztetek őszinte szeretet, sőt talán még vágy se és azt nem lehet helyrehozni semmivel se.

márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"A kapcsolat elején rengeteg barátommal megkellett szakítanom miatta a kapcsolatot, emellett bulizni sem járhattam." Miért?
márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak magának akart, de azóta változott ez a dolog, hihetetlen módon.
márc. 30. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:

"A kapcsolat elején rengeteg barátommal megkellett szakítanom miatta a kapcsolatot, emellett bulizni sem járhattam."


Ez így kuka. Még szerencse hogy nem vagy belé szerelmes, és unalmas is, így még könnyebb. (Amúgy szörnyen buta az írás, teljesen egyértelműen valamelyik itteni meseszövőnké, de mindegy, válaszoltam. A szeretteinktől elizolálni akaró személy az a kuka kategória, és jó megalázóan kell kihajítani.)

márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok: akkor kellett volna szakítani vele, nálam ez abszolút nem fér bele, ilyen mértékű korlátozás. Ha változott a viselkedése, akkor egyébként miért csak vágyakoznod kell a korábbi életed után, miért nem jársz el programokra, bulizni stb.?


Egyébként azokkal értek egyet, akik szerint túl korai lenne a végleges elköteleződés, pláne, hogy neked semmi más szexuális tapasztalatod nincs, vágyódsz a régi életed után, borzasztó fiatal vagy és a korábbi viselkedése miatt is, meg hogy ennyi bizonytalanság van benned, mind erre mutat, hogy korai ez még.


Ő idősebb nálad? HÁny éves?

márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mostmár a bűntudat miatt nem teszem. Ő 22 éves, bizonytalan vagyok az igaz abszolút, de azt ne mondja senki, hogy nem szeretem, mert nem így van.
márc. 31. 07:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondja, hogy nem szereted, de pont azért vagy bizonytalan, mert érzed, hogy ez így nem alap egy végleges elköteleződéshez. Mi az hogy bűntudatod van? Azért, mert szórakozni vágynál még 21 évesen? Akkor ezek szerint nem változott meg a fickó, mert bár "elengedne", de mégis valahogy, valamivel eléri, hogy lelkiismeretfurdalást érezz amiatt, hogy vágysz erre, holott ez nemcsa 22 hanem 42 évesen is tök normális, hogy az embernek legyen élete a párkapcsolatán kívül, szórakozni vágyjon stb. Egy kapcsolat nem attól jó, hogy a 2 fél egymás seggében van 24 órában és senki nem megy sehová.
márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!