Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarok menni Magyar Péter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok menni Magyar Péter április 6-i rendezvényére, de az asszony nem engedi, azt mondja ha elmegyek, akkor haza nem mehetek... Normális?

Figyelt kérdés
Ha ez fordítva lenne igaz, pl. egy fidesz rendezvény, nekem sose jutna eszembe korlátozni őt.. Miért nem képes elfogadni a politikai különbségünket?

márc. 30. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
El akartam menni a papucsferjek éves találkozójára de az asszony nem engedett.
márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van
márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na azért emiatt nem kellett volna elválni :D
márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
A pedofidesz megbukott. Erkolcsileg mindenkepp. Aki rgy pedofil torvenyekre magasrol tevo diktaturat tamogat az mehet amerre lat.
márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Várj még egy kicsit, olyan gyorsan változnak az események, hogy addig még kiderülhet, hogy Magyar Pétert egy sötét pincében őrzik és a tömeghipnózis miatt Gyurcsányt látják az emberek Magyar Péternek, vagy az is, hogy valamelyik kormánytag hipnotizálta Varga Juditot, mert így akar bosszút állni Magyar Péteren, amiért visszautasította a közeledését. Húsvét után folytatódik a szappanopera, lehet, hogy a végén a feleséged akar majd menni.
márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom, hogy ki ez. Nekem a legjobb. :D :D
ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!