Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a parom, de mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a parom, de mindig megbanom ha elmondom a nem tetszesem, mert utana még nekem kell ő erte vezekelni , hogy hozzám szoljon. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Elmondtam a velemenyem egy dolog kapcsan amit tett, es elvonultam hogy erezze a sulyat, ő nem kert bocsanatot, inkabb eltunt es azt varja hogy en keressem őt

Sajnos mindig ez van, meg en erzem magam rosszul hogy inkabb maradtam volna csendben es akkor joban lennenk, de nem tudom magamban tartani ha valami nem esik jol, neki valoszinu ilyen no az idealis

Korabban ha valaminek hangot adtam, azzal foglalkoztak megbeszeltuk, ő soha inkabb eltereli majd nem keres

Ha en megyek utana boldog es szeret

En szeretem de szamomra fura hogy meg en erzem magam rosszul mikor ő bantott meg



ápr. 2. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A problémákat igenis meg kell beszélni, akár van alapjuk, akár nincs. Én a helyedben egyszerűen nem keresném a következő ilyen esetnél.
ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem kert bocsanatot, inkabb eltunt es azt varja hogy en keressem őt"

Ne keresd.

Vagy azt várod, hogy újra megbántson?

ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy mar buntudatom van hogy ha csondbe vagyok, nincs ez es most is itt lenne

Inkabb maradtam volna csondbe

Csak egesz eletunkbe se mukodhet igy h mindig ccsondbe legyek ha serelem er

ápr. 2. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem keresném. Ha ez egy tudatos játszma és nem keres többet, vagy szakít, mert nem pitizel, akkor tudod hányadán álltok. Ha meg csak idióta, akkor előbb utóbb keresni fog és akkor nem szabad annyiban hagyni, hanem meg kell vele értetni, hogy marha gyerekes és épp a kapcsolatot gáncsolja ki ezzel. Szóval, ha akarja ezt, ideje megtanulni konfliktust kezelni felnőtt módra.

Ha mindig csak mész utána, joggal feltételezi, hogy ez így működhet.

ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Mert ha egy férfinak elmondod hogy ez és ez neked rosszul esett amit tett veled, abból ő kb nem ért semmit, és azt sem tudja mi bajod. Ők problémamegoldásra vannak programozva, nem együttérzésre. S mivel ezt nem tudja megoldani, így ezt ne is várd tőle.

Az alap az, ha egy pasi szarik a fejedre az azért van, mert nem érdekled!


Nem tudom mi volt a konkrét szitu?

ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél erőt magadon, és ne keresd!

Ez tipikus alja viselkedés, hogy nem akar azzal foglalkozni, hogy megbántott. Manipulál, mert tudja úgy is utána mész, és már nem lesz arról szó, hogy ő mit tett, mondott stb. mert még te leszel a hálás, hogy méltóztatik hozzád szólni.

Így mindig megbántva maradsz, felgyűlnek benned a sérelmek. Ez nagyon nem jó.

Ne hagyd magad, legyen már tartásod! Nem az a lényeg, hogy egy adott f..zi ott legyen veled, hanem az, hogy úgy legyen ott, ahogy mindkettőtöknek jó, és ő is szeressen. Ha lelép, meg csenddel büntet szerinted mennyire szeret? Így akarsz élni?

Most eszedbe ne jusson keresni. Ő lépett le, jelentkezzen ő. Ha szeret, megteszi. Ha nem keres, nem is kár érte.

ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy játszma. Nem fog szembenézni a tettével, inkább érezd magad szarul te, mert azzal,hogy elmondtad, hú de megbántottad őt.

Gusztustalan.

ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi a helyzet kérdező, ugye nem kerested meg?
ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!