Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalanság és a vidéki élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalanság és a vidéki élet?

Figyelt kérdés

Van egy sok éves kapcsolatom amiben nagyon régóta boldogtalan vagyok. Feladtam a korábbi életem Budapest belvárosában és ide költöztem vidékre ahol ő él. Korábban Budapesten élt ahol megismerkedtünk, de az egyetem után hazaköltözött.

HO-ban dolgozom és a kiadásokat felesbe fizetjük, így nem tart el sőt sokszor még èn adok bele a közösbe. Nagyon hiányzik a fővárosi életem amit otthagytam. Itt a lehetőségek nagyon korlátozottak, délután egy ember nincs az utcán. A közösségi életem kimerül abba hogy elmegyek vásárolni az Aldiban. Közben mindenben a párom életéhez igazítva kell élnem. Mikor szóvá tettem mindezt és nehezményeztem, ordított velem hogy akkor majd én elvégzem a munkáit és akkor majd otthon ücsörög és lesz ideje. Van olyan hét amikor heti 7 napban nincs itthon mert a munka mellett az unokatestvére cégében is besegít hétvégente. Én pedig otthon ülhetek magam, kerékpározni megyek a jó időben, vásárolni. Nagyon ritkán megyünk el valahova kettesben és csak úgy ahogy neki megfelel. Volt olyan hogy este 6 órakor hazaállított és kijelentette hogy akkor megyünk Pestre vásárolni! Több mint egy óra az út kocsival így zárás előtt ha befutunk.

Szerinte ebbe a kapcsolatban egy gyereket kellene vállalni és akkor lesz programom.

Több alkalommal kijelentettem hogy szakítani akarok. A válasza az hogy gondoljam át és ad nèhány hónap gondolkodási időt.


ápr. 3. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de miért érzed úgy, hogy az ő engedélye kell ahhoz, hogy te szakíts?

Szakítani akarsz. Már megmondtad. Keresel Pesten lakást, összepakolsz míg dolgozik és viszlát.

Egy percet nem maradnék.

Gyereket szülni, de persze. Még csak az kéne neked.

ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez hülye. Ebbe minek még gyerek is hogy aztán még kevesebb életed legyen? Ott depresszioskodnál egy játszotéren is meg ő nem is venné ki a részét se. 0-24 gyerek. Életednek vége is lenne. Finito. Es a lehetőségeidnek is. Munka költözés kapcsolat.

Ő egyszer se menne el tappenzre se a gyerekkel az ia biztos.

ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Isten ments hogy gyereket szülj, akkor zárul be csak igazán a kör. Most is boldogtalan és magányos vagy, a hangulatindexeden egy ordító csecsemő sem fog javítani, és akkor már a budapesti vásárlásokat is elfelejtheted. Én csak akkor áldoznám fel magam ennyire, ha életem párja lenne akivel lennék és azon lenne hogy én is jól érezzem magam illetve folyamatosan keresné a kompromisszumot. A te esetedben a legbölcsebb az volna ha visszaköltöznél a fővárosba és ha kapcsolatod lesz később, az olyan férfi legyen akivel közösen olyan életet építetek, ami mindkettőtöknek megfelelő.
ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kompromisszumot ő nem hajlandó kötni. Mindig minden sokkal fontosabb legyen az munka, unokatestvér vagy akármi. Megmondta hogy akkor lesz házasság ha lesz gyerek és eljegyzési gyűrűt se hajlandó vásárolni mert pénzkidobás. A pénz a legjobb helyen állampapírba, tőzsdén, autóban, bankban van nem pedig ékszerben és ruhában.
ápr. 3. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Van még kérdésed, mielőtt pakolni kezdenél?


Megmondta hogy akkor lesz házasság ha lesz gyerek

Nagy szerencse, hogy neked is van döntési jogod. Pl hogy lelépsz.

ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el, le se sz*r, miért nem látod be?
ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Minek vagy még ott? Teljesen kihasznál téged ez a férfi!
ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

"a párom életéhez igazítva kell élnem"

Miért? Ki kötelez?

Lépj le. Ő nem szeret és nem tisztel.

Új élet vár a városban.

ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon régóta boldogtalan vagyok"


Akkor mire vársz? Indulj, ahova a szíved húz!

ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olcsón is eljegyzési gyűrűt venni, ha a befektetésen aggódik. :D De amúgy hozzá ne menj, hát nem érzed jól magad vele. Nekem amúgy jó lenne ez a ráérős, nyugis vidéki élet, de nem vagyunk egyformák. Azt viszont én se viselném el, hogy még hétvégét se velem tölti, meg idiótaságokat ugat... Meg ordibál... Lépnék le de azonnal. Hallod, fogadjunk főzöl, takarítasz rá, aztán kuss a neved otthon, mert ez jön le. Ez neki kényelmes, azt hiszi utódot is generálsz majd. Hát ne tedd. Magára adó nő nem visel el ilyet.
ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!