Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem beszélek az exekről egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem elég sok volt, ezért nem igazán szeretem felhozni a témát senkinek. Az ismerősöm párja is elkezdte faggatni őt egy idő után, a srác azt se tudta mit találjon ki.

ápr. 3. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem baj.

Bizonyos szinten egy idő után szerintem zavaró. Persze a te magánügyed végül is, de akkor is te vagy, a te részed amire joggal lehet kíváncsi a párod, hogy mik történtek veled stb.

ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a titkolózás baj, legalábbis én nem szeretem, ha valami kapcsán csak a terelés megy, pláne, hogy nem is zavar, ha sok ex volt, szóval úgy gondolnám, valami más is van amit nem mer felvállalni és ha igazi partnerek vagyunk akkor nincsenek titkaink. Természetesen nem a második randin kell kiteregetni mindent. De ha már komoly kapcsolatban vagyunk akkor kíváncsi vagyok a múltjára is.
ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párod rákérdez, akkor azért illik rá egyenes válaszokat adni. Az, hogy magadtól nem hozod fel nem jelent semmit. Nem lehet titkolózással vádolni, ha nem is voltál megkérdezve.
ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Engem nagyon zavarna. Nem igazán szoktam rákérdezni, de, ha egyértelműen tabu téma, az gond. Egy kapcsolatba szerintem nem fér bele a titkolózás, terelés.
ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Azért egy dolgot fontoljanak meg, akik az exekről kérdezősködnek.Pláne azok, akik kellemetlen mélységben vájkálnak a témában.

Ti örülnétek neki, ha az exetek, esetleg a mostani párotok a SAJÁT SZEMSZÖGÉBŐL, kiteregetné az egész kapcsolatotokat, kibeszélné a szexuális életeteket, a titkaidat, az egész életedet egy számodra vadidegen embernek?

Én pont, hogy egy ilyen embert nem tudok becsülni és tisztelni.A normális emberek diszkrétek és nem teregetik ki a szerelmi ügyeiket, kapcsolataikat, nem beszélnek úgy más emberekről a távollétükben, hogy azok nem tudják a saját álláspontjukat képviselni.

ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

#5 Ez lemaradt.Természetesen olyan dolgokat meg lehet osztani az új partnerrel, amiről egy akármilyen idegen is tudhat.

Pl. hogy 10 évig házas voltam, 2 éve elvált vagyok, a házasságom előtt volt két kapcsolatom, ami egyenként 1,5 évig tartott, stb.De kb itt normáliséknál meg is áll a dolog.

ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
5# Ki beszélt arról, hogy szeretnénk ha minden exét részletesen kivesézné, kivel hogyan dugott és melyiknek volt hüvelygombája és társai, lehetőleg úgy, hogy közben a Facebook profilját mutatja? :D 1-2 alap dolgot nyugodtan el lehet mondani, hogy mennyi volt neki, miért nem működött (ex ócsárlása nélkül), ilyesmik. Arra egyáltalán nem vagyok kíváncsi, hogy konkrétan a Katival mi történt a kapcsolatuk alatt az első perctől az utolsóig.
ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

#7 Ó, ne félj.Csomó ilyen ember van.Csak olvasgasd itt a kérdéseket meg a válaszokat.

Az egy dolog, hogy te nem ilyen vagy, rengeteg olyan ember van viszont, akiknek ezt jelenti az exekről beszélgetni.


Az olyasmit, hogy miért lett vége meg szerintem azért tök felesleges firtatni, mert gyakorlatilag minden kapcsolatnak ugyanaz a vége.Szeretted, aztán kiszerettél belőle és készen van, esetleg kidobott.

ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

"Ti örülnétek neki, ha az exetek, esetleg a mostani párotok a SAJÁT SZEMSZÖGÉBŐL, kiteregetné az egész kapcsolatotokat, kibeszélné a szexuális életeteket, a titkaidat, az egész életedet egy számodra vadidegen embernek?"


Senki nem erről beszél.

ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7: Az nem titok, hogy meddig tartott, még az sem, hogy miért történt a szakítás. Viszont nekem fiú is van az exeim között, az ismerősömnek pedig prostituáltakkal volt kapcsolata, ezeket nyilván nem lehet elmondani senkinek, mert red flagek.
ápr. 3. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!