Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni? Van egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Van egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 12 éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok.

Van 3 csodálatos gyerekünk, akik tervezetten születettek.

Az utóbbi időszakban (értsd: fél éve) a férjem nem igazán kíván (inkább egyáltalán nem).

Azt mondja, hogy nincs semmi baj, szerinte "biztos ez van más nagycsaládosoknál is, hogy nem szexelnek".

Nos, sokszor a gyerekek már nyolckor alszanak, úgyhogy lenne időnk egymásra, de ő inkább a mobilján játszik.

Azt nem tudom elképzelni, hogy megcsal, mert mindig időben hazaér, nem jár el itthonról, nem beszél senkivel.

Igazából soha nem volt szenvedélyes és tüzes, csak mindig talált valamilyen kifogást, hogy épp miért nem az, és én ezt elfogadtam.

Próbáltam már sok mindent, beszélgetni, párterápiát javasolni, de nem vevő ilyenekre.

Állandóan a mobilján játszik.

Úgy gondolom, hogy nem vagyok egy ronda nő, az utcán is sokszor megnéznek, és nem változtam sokat a szülések miatt.

Én szeretem a szexet, sok mindenre vevő voltam és vagyok (lennék), de ő inkább játszik a mobilján, ahelyett, hogy velem foglalkozna.

Elhiszem, hogy fáradt, és számára ez a hobbi/kikapcsolódás, de ez nekem nem jó. Fiatal vagyok még (31 éves), nem akarok így élni már most.

Válni nem szeretnék a gyerekek miatt, és az élet egyéb területein eléggé hasonlóak vagyunk.

Mit lehet tenni? Mit tudnék még tenni?


ápr. 3. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Kezet foghattok: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


ui: szerintem a mobilján nem csak játszik :) már rég van ott a képben valaki akit titkos chaten fűzöget.

ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy ... Miért nem mondod meg? Vagy mész oda megsimogatni vagy valami.
ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Akárhányszor nézem, mindig játszik. Egyszer nem láttam, hogy bárkinek írt volna, pedig sokszor nézem.

Éjjelente is sokszor felkelek, de soha nem chatel, hanem alszik.

Néha elkérem a telefonját valami miatt, és szó nélkül oda is szokta adni, nem rejtegeti, nem viszi magával, csak ha játszik (és akkor tényleg játszik).

ápr. 3. 18:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes, szerinted nem mondtam már húszmilliszor legalább? :D
ápr. 3. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Hol a te életed és a boldogságod, és hol az övé? Nem szoktatok együtt üldögélni és beszélgetni vagy valami közös program?
ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ötös, de, természetesen szoktunk beszélgetni, vagy filmet nézni együtt, de szerintem neki tényleg az a kikapcsolódás, ha leül játszani.
ápr. 3. 18:53
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

3 -"Nem tudom. Akárhányszor nézem, mindig játszik. "

Örülne még egy kis jónak veled. Menj oda, és símogasd meg. Csald el onnan. Mondd, hogy várod aludni.

Boldogtalan nélküled, és te is boldogtalan vagy nélküle. Jó lenne, ha újra megtalálnátok egymást.

Te is elkezdheted a közeledést.

Menj oda, beszélj hozzá, és öleld meg.

ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

"Igazából soha nem volt szenvedélyes és tüzes, csak mindig talált valamilyen kifogást, hogy épp miért nem az, és én ezt elfogadtam."

Ha mindig ilyen volt és te elfogadtad, akkor most már nagyon nehéz lesz változtatni.

ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Akár egy 4. Gyereket is?
ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nyolcas, lehet igazad van. :(


Kilences: nem akar.

ápr. 3. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!