Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem igénylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem igénylem annyiszor az intim kapcsolatot, mint a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyok együtt. A barátom minden nap, többször is szeretné, ha kielégíteném.

Ezt egy darabig szívesen csináltam neki, mert természetesen nekem is örömet okozott, hogy élvezte az együttlétet.

De ahogy teltek a hetek, a napok szinte már csak erről szóltak részéről.


Sajnos az nem igazán érdekli, hogy nekem ez nem igazán jön be, nem érzem magam szeretve, inkább kihasználva.

Randizni sem visz el sehová. Ha megbeszéljük, hogy elmegyünk holnap valahova randizni, az másnapra elfelejtődik. :(

Szinte már kerülöm, félek elmenni hozzá, egyszerűen nem érti, hogy nekem ez túlságosan nyomulós.

Mintha nem érdekelné, hogy én jól érzem e magam a kapcsolatban.

Elmondtam neki, hogy nekem egy kapcsolat nem csak a szexualitásról szól. Szeretném még jobban megismerni, randizni vele, vagy csak úgy simán együtt lenni vele, például kirándulni, vacsorázni és stb.



Már háromszor is beszéltem vele ezzel a problémával kapcsolatban. Elmondtam neki, hogy mi az, ami zavar. Ennek a beszélgetésnek a hatása kb 1-2napig tartott, utána megint folytatódott a megszokott rámenősség.


Én ezt a helyzetet egyre nehezebben viselem, többször sírtam, szomorkodtam már emiatt.



ápr. 3. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Minek vagy vele? Szerintem senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy vele legyél. Én se bírnám a mindennapos szexet, irritált is az exem, mikor minden nap bepróbálkozott. Aki nem képes megérteni és igazodni a másik igényeihez, kompromisszumot kötni, az csak magát szereti, téged nem. Az meg, hogy nem jártok el sehova, csak nála szexeltek, nem párkapcsolat, hanem szexkapcsolat.
ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Kihasznál, te pedig hagyod magad. Nem kell ezt tenned. Beszéltél vele, semmi nem változott, megérett a helyzet a szakítása.
ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mit? Mindkettőtöknek joga van olyan kapcsolatban élni, amelyikben figyelembe veszik a testi-lelki vágyait - ez nálatok egyoldalú, párod ebben nem partner. Mivel többszöri megbeszélés után sem mutat hajlandóságot a változtatásra, nem sok lehetőséged maradt.
ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem párkapcsolat, inkább csak egy szexen alapuló "kapcsolat". Ha nem állsz a sarkadra, nem is lesz változás.

És lehet nemet mondani a szexre, ha nincs kedved hozzá.

ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vagy szerelmes, hagyd ott. Erre nem érdemes időt fecsérelni.
ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez a buta kamu is a te agyszüleményed ugye? Fel lehet ismerni az írásképet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Huh ez nagyon rosszul hangzik. Én ugyan pasi vagyok, én is bírnám/szeretném akár naponta is, közel 20 éves házasságban is, de neeeem, ez nagyon nem okés. Nálunk is volt ez probléma, amikor nekem nagyobb volt a libidóm, aztán volt, amikor fordult a kocka, és a feleségem igényelt azt én igényemen felüli mennyiségben szexet, őszintén szólva, nekem sem volt úgy már jó.


És ráadásul nálatok csak ennyi? 6 hónap után? Hát, mi még lassan 20 év után, több gyerekkel a "hátunk mögött" is randizunk rendszeresen.

ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Eleg alacsonyra tetted a lecet. Nem kapsz semmit, legfeljebb par szep szot, te meg teszed szet a labad neki, mintha muszaj lenne. Egy parkapcsolat nem ilyen, nem is ertem, miert hivod annak. Van egy fiu es van egy lany tok eltero igenyekkel. Aztan egymast forceolgatjak, hogy csinald ezt, csinald azt, persze egy darabig elmegy, aztan hisztizik mindketto, hogy ez nem jo. Gyerekek vagytok es felnotteset probaltok jatszani, ezert mindenfele szar kapcsolatot is bevallaltok, ra se hederitve olyanokra, mint sajat igenyek es a masik fel igenyeinek az egyezosege. Megis szerinted mi lenne a megoldas, hogy kepzeled el? Egy szopast atkonvertalsz egy fel oras setara az erdoben? Attol neked jobb lesz? Megsugom, nem lesz jobb. De neki sem. Ide egy kicsit is ertelmes ember kene, aki megmondana a masiknak, hogy figyelj, mi nem illunk egymashoz, menjunk inkabb kulon uton. De ebben a parban egyikotok sem az.
ápr. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

erzelmileg nem kotodik hozzad csak egy szexbaba vagy neki..

ilyen az ha a tipikus szepfiut valasztd.

ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

A #6 vagyok. Komolyan nem látjátok hogy ugyanaz írta a két kamusztorit?

A férjemmel 12 éve vagyok együtt - a barátommal 6 hónapja vagyok együtt kezdetű iromány.

+ a buta stílus, az íráskép, minden megegyezik.

ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!