Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önmagában az okozhat párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagában az okozhat párkapcsolati válságot, szakítást, hogy az egyik fél nyitott a hármas szexre míg a másik fél nem igazán?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 01:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Passz. Én nem mernék ilyenbe kezdeni, mert folyamat görcsölnék, hogy mikor csal meg.
ápr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
ha nő vagy akkor igen.
ápr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Most csak nyitott, vagy konkrétan akarja? Én is nyitott vagyok X dologra az ágyban, de ez még elég messze van attól, hogy ha mellőzni kell ezt a dolgot, akkor megcsalom a másikat vagy szakítani akarok, mert annyira nem fontos, nem konkrét vágy, nem ehhez keresek partnert, ha soha nem kerül rá sor, akkor se fogom rosszul érezni magamat.

Ha csak ilyen “ha te is akarod, felőlem oké” szitu, azon szerintem felesleges problémázni. Ha ő akarja mindenképp, te meg nem, az nyilván baj.

ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

3-as, szerintem pont az lesz a baj, hogy bedobta, mint otletet, a masik meg kezdjen vele azt, amit akar. Nem ismerjuk a szandekat, jo esellyel a kerdezo sem, mert nyitott kerdeskent tette fel, nem elore definialt valaszokkal.


Kerdezo, szerintem komoly elkotelezodesi problemat mutat, ha valaki az intimitasat tovabbi resztvevokkel akarja megelni. Onmagaban valsag mar a felmerulese is a dolognak.

ápr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
80%
Voltak már ilyenből szakítások, válások, és úgy is, hogy az addig teljesen boldognak, harmonikusnak vélt kapcsolat omlott össze, mert a másik fél már az ötlet hallatán elveszítette a bizalmát, "érzelmileg eltört".
ápr. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Aki ilyet akar annál vagy komoly gondok vannak, hogy kettesben nem jó neki, és már mindent bevetne, vagy bántani akarja a "párját" ezzel. Mivel ugye itt a pár kifejezés amúgyis értelmét veszti.
ápr. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha tőlem kérné a partnerem azonnal kidobnám. A nyitott kapcsolat hosszabb kapcsolatban azt jelenti, hogy ráunt a párjára, de a biztos pontról nem akar lemaradni.
ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem se kéne olyan akinek a szex intimitás teljesen mást jelent mint nekem. Az nekem egy bbensőséges bizalmi dolog es nem olyan, hogy csak úgy csinálom alárkivel jobbra balra.
ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Más dolog az, hogy valamiben esetleg benne lenne valaki és más erőltetni, többször felhozni stb.. durcázni miatta.


Ha az előbbi akkor nem, ha az utóbbi akkor nyilván igen.

ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
A nyitottság még nem jelent gondot. Alapesetben nem kéne görcsös késztetést érezni rá és a másik fél elhatárolódását el kéne fogadnia. Nálunk is kérdőjelben van éppen és vannak fenntartásaim, de egyáltalán nincs gond belőle.
ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!