Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk helyrehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk helyrehozni a kapcsolatunkat megcsalás után?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves fiunk, akivel rendhagyó módon a férjem van otthon, én dolgozom. Részben azért, mert neki fotósként kötetlenebb munkaideje van az enyémnél, részben azért, mert jobban kerestem anno nála. Tavaly novemberben megkereste egy magyar pár, akik Nápolyban akartak összeházasodni, hogy legyen a nagy napjukon ő a fotós. Fizetették a szállását, útiköltséget, plusz a fotózást is, biztattam, hogy vállalja el. Jól sikerült az esküvő, social felületeire tett ki posztot róla, ezt követően megkereste egy pár, akik szintén Olaszországban akartak fotózást, oda is elmebt december elején. Az idei évben 4 alkalommal is volt kinn, ajánlásoknak és a közösségi médiának hála egyre több helyre hívják az országon kívül is. 2 hete azonban lebukott, hogy januárban megismerkedett kint egy ott élő magyar lánnyal, akivel megcsalt, gyakorlatilag viszonyuk van. Teljesen ledöbbentem, soha nem néztem volna ki belőle ezt. A kezdeti sokk után viszont a megoldásra kezdtem fókuszálni: kerestünk a kismanónak egy bébiszittert, aki alkalmanként vigyáz rá pár órát (nagyszülők 300 km-re dolgoznak), ezalatt el tudunk menni valahova kettesben, elkezdtem újra edzőterembe járni (vékony vagyok, de izmosabb testet szeretnék), megbeszéltük, hogy jobban elosztjuk a házimunkát, több mindent csinálok én is. Mit tudnánk még tenni a kapcsolatunk helyreállítása érdekében? Szakítani semmiképp nem fogunk, aki ilyesmit tanácsolna, az nyugodtan lapozzon egy következő kérdéshez.
ápr. 6. 12:36
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ő milyen formàban erőlködött a dolog helyrehozàsàn?
ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Tehetsz bármit ha ő neki még mindig visszonya van a másik nővel. Csak azt éred el, hogy ugyanúgy fog téged is kezelgetni mint őt. De ha mindenáron vele akarsz maradni és ő ott is hagyja a nőt akkor is MINDKETTŐTÖKNE kell tenni azért, hogy a kapcsolat működjön. Viszont az a baj, hogy benned lesz mindig, hogy félrelépett ahelyett, hogy akkor amikor gáz volt a kapcsolat azon lett volna, hogy hozzátok helyre és persze az is hogyha megint krach lesz újra szeretőzni fog.

Amúgy baromi nagy baj, hogy itt kérsz tanácsokat, azt jelenti totál, hogy NEM TUDOD hogyan is kéne helyreállítani a kapcsolatot.

Na ha nem tudod akkor mi honnan tudjuk?

Te élsz vele együtt, neked KÉNE ismerned őt!

Hiába írjuk, hogy bízz meg benne, vagy dobjátok fel az életet, szexet ha nem fog használni...

ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Leültünk megbeszélni a dolgokat, röviden arra jutottunk, hogy neki több szabadidőre van szüksége, nekünk pedig több kettesben töltött időre. Megbeszéltük, hogy lezárja a lánnyal a kapcsolatát, a szexuális életünket is feldobjuk, az utóbbi időben eléggé ellaposodott, ami nagyrészt nekem köszönhető, többször visszautasítottam, mert elég nagy átszervezések vannak a munkahelyemen, ami extra stresszel jár.
ápr. 6. 12:51
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Nézd kérdező ha ő téged IGAZÁN SZERETNE & TISZTELNE akkor NEM LENNE szeretője, egyetlenegyszer SEM lépett volna félre!!!

Egyedül azért van veled, mert fix pont vagy számára & nem szerelmes a másik nőbe.

De ha találkozik más nővel akivel kölcsönös lesz az érzés EL FOG HAGYNI, de előtte SZÉTCSAL mint jelenleg csinálja!

A gyermekednek attól rosszabb nem létezik minthogy abban nő fel, hogy az apja nem szereti valójában se őt, se téged!

Ráadásul érzi, hogy valami irtó módon nincs jól hiába 2,5 éves.

Nagyon rossz példát mutattok neki. Azt fogjátok elérni, hogy hasonló mintát fog követni.

Ha már a "drágalatos" párocskád egy semmirekellő pöcs akkor legalább benned lehetne annyi, hogy ne légy felmosórongy, hogy legalább te mutass a gyermeknek megfelelő sémát.

Írtam ha törik ha szakad vele akarsz maradni akkor mentsétek meg a kapcsolatot EGYÜTT!

NEM EL KÉNE NEKI hagynia a szeretőt hanem már TÚL KÉNE rajta lennie!

Te komolyan azt hiszed, hogy a változatosabb szexszel, jobb külsővel veled marad örökké és már hűséges lesz?

Haha, csak egy bizonyos ideig, aztán megint félre fog nyomogatni hiszen NEM SZERET & BECSÜL MEG téged!

Elnézted neki egyszer, elnézed ezerszer is míg végül dobni fog ha jön hozzá való partner.

Kerülöd az elkerülhetetlent.

Az az igazság, hogy még 5 gyermekkel se marad veled, vagy lesz hűséges partner.

De nyugodtan maradj vele ha neked több pofon kell ahhoz, hogy felébredj az álmaidból.

ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy nem tudjátok.Mindig ez a vége annak, ha apuka van a gyerekkel/kevesebbet keres/munkanélküli.

Egyszerűen ez nem való a férfiaknak, teljesen leépül az önbecsülésük.Mi következik utána?Viszonyba keverednek.

ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után még szexet kér. Van bőr a képén rendesen
ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez már csak vergődés, és a további megaláztatásod, nem párkapcsolat. Sok boldogságot hozzá. Azért írom, mert a bizalmat soha a büdös életben nem fogjátok visszaépíteni a kapcsolatba, és nélkül semmit sem ér az egész. Idővel majd rájössz, hogy ennek vège....
ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem neked kéne pitizni hanem neki. fejétől vérzik az egész.
ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig nagyon örülök, hogy végre egy pár a megbocsátás és a folytatás mellett dönt, nem pedig egyből válás gyerek után!


Eddig jól csinálod. Amit még tanácsolnék: a párod önbecsülésén, önbizalmán kell javítani, hogy ne keresse kívülről ezeket a forrásokat.


Ha megbánást tanúsít és hajlandó magán dolgozni, akkor ő is megtette, amit kell.


Ne hallgass mindenkire, aki szerint csak a válás a megoldás. Nyilván a rendszeres félrelépés az kuka, de az esetin lehet dolgozni.

ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan úgy szét fog csalni, sajnálom. Csak óvatosabb lesz mostantól, vagy lehet nem az olasz csajjal, hanem keres egyet itthon, és "itthoni" munkákat vállal csak el.

Kretén ő, nem fotós. Alig várta, hogy idegen országban előadhassa a macsót, hódíthasson, nőzhessen.

ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!