Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkohol probléma kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol probléma kapcsolatban Mitévő legyek ?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal

Vannak kisebb viták ami másnapra olyanok mint ha mise történt volna részéről

Na napokban feljött róla a szó hogy azt mondta jobb lenne nekem ha véget vetnènk a kapcsolatnak mer ő képtelen változni

Neki kell minden nap az alkohol és ha nem vagyok ott titokban iszik .

A múltban gondolta hogy egy gyűrű amit ad elég erőt ad neki hogy képes lesz változtatni de fel adta az egészet

Nem akarom el hagyni de nem tudom mitévő legyek



ápr. 10. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos én mint józanodó és felépült alkoholista annyit tudok tanácsolni, hogyha a legfontosabb első lépést nem teszi meg, akkor se te, senki más nem fog tudni neki segíteni, az pedig az, hogy beismeri önmagának, hogy alkoholista és egyedül képtelen ezen változtatni, és kér segítséget, akár AA gyűléseken való részvétellel, akár elmegy az addiktológiára egy orvoshoz kezdésnek. Ha nincs benne a szándék a változtatásra, és inkább tőled szabadulna, mint az alkoholtól ott magadnak kell félteni a kérdést jó e neked így tovább, és tűröd egy nem józan, nem önmaga ember önpusztító viselkedését! Sajnos az ilyen emberek nemcsak magukra károsak, hanem a környezetükben lévő emberekre! Nekem majdnem ráment a házasságom a függőségem miatt, tapasztalatból beszélek!

34/N

ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*magadnak kell feltenni a kérdést
ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre teszed az életed, ha mellette maradsz. FŐleg, hogy nem is akar változttatni. És ha magaddal még nem is foglalkozol, a leendő gyermeid életét is tönkrevágod.
ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe,nem fog változni. Felesleges elcseszned a saját életed, 1 ev az semmi.
ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!