Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van párom lassan 1 éve, de egyszerűen nem érzem azt amit kellene. :(

Tudom, hogy szeret és hogy fontos vagyok neki, de nagyon sok mindenben különbözünk.


Nekem fontos lenne, hogy a férfi irányítsa a kapcsolatban a dolgokat. Nem találkoztam még a családjával, nem hozta fel az összeköltözést. Én valamiért ragaszkodom hozzá, hogy ez egy férfi feladata, hogy akarja ezeket a dolgokat, az nem igazán megoldás, hogy igenis nyissam ki a kicsi számat. Szerintem ezzel nem igazán van mit tenni, legszívesebben csak annyit mondanék, hogy én nem tudok/nem akarok várni, amíg meghozza legalább az egyik döntést, mert felnőtt nőként ez a huzavona nem való nekem, és jó lenne még 30 előtt találni valakit, aki képes eldönteni, hogy komolyan gondolja velem, csak az idő az megy.



ápr. 14. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

ez a normális hozzá állás amit te képviselsz.


1 év nagyon sok idő én sosem váratok eddig nő hiszen mind a kettőnk ideje csak fogy.


mit mond erre miért csinálja ezt?


lehet érdemes lenned komolyabb férfit keresni.

ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy ő is rád vár. Neki ez így jó, ha akarsz valamit,majd szólsz.

Erre is gondolhat talán.

Akkor viszont lehet,hogy lesni fogja az óhajodat.

De akarod még ezt a kapcsolatot? Szereted őt szerelemel?

ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 igen, szeretem. Sok minden van, amit szeretek benne is, körülötte is. Nagyon-nagyon normális, tisztességes, rendezett élete van. Ez sok korábbi rövidebb randipartneremről nem mondható el.


Szellemileg nem annyira mozgat meg ez a kapcsolat, ő ugyanis nem értelmiségi munkakörben dolgozik így bár mindent ért, amit mondok, meg érdekel engem (okos amúgy nagyon), ő ezekbe annyira nem vonja be magát a mindennapi életben "nem erre jár az agya". Na már most ezt az, aki sokkal többet van a fejében, mint azon kívül érti miről beszélek, hogy nincs meg az a színvonalú diskurzus ami egy kapcsolatban inspirálna igazán.


Persze a legjobb barátnőm szerint ezt vegyem ki a kapcsolatból, máshonnan is tudok ilyen szinten töltekezni, nem ettől működnek a kapcsolatok, hogy mindig rá tud 2 ember hangolódni egymás agymenéseire.


De azért hiányzik ez nekem, mert exemmel, bár minden más nem ment, csak az, hogy nagyon mély, fantasztikus beszélgetéseink voltak, érdeklődési kör azonos volt, tényleg órákig ment a csevely, volt hogy alvás rovására is ment.Hát az itt nincs, neki se igénye/se ideje feleslegesen csépelni a szót, én meg megtanultam, hogy a legtöbb fèrfi amúgy tényleg ilyen, mi nők rizsázunk sokat, ami egy férfit untat is.


Csak ja, ez a kèt véglet picit sivár összehasonlítási alap nekem. Pl: emiatt se tudom mi jár a fejében, mert sose beszél az érelmeiről úgy igazán. De hát akkor sem, ha értelmesen megkérdezem. Mintha egyáltalán nem is értené, miért lenne fontos ezekre egy kielégítő válasz. :P Amolyan egyszer mondta hogy szeretlek típus, utána meg ha változás van szólok. Minden is nagyon egyszerű vele, kivéve ezt.

ápr. 15. 01:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval emiatt se merem ezt felhozni neki, mert más lelki/kapcsolati kérdésekre se kaptam érdemi választ.
ápr. 15. 01:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szereted, tiszteled, de se szellemileg, se érzelmileg nem igazán mozgat meg.

Ez nem szerelem, és szerintem nem elég alap egy közös boldog jövőhöz.

ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!