Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Tiltsam le?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a srác. Nem járunk meg semmi, de kedveltük egymást. Megegyeztünk, hogy barátok maradunk. Egy hónappal ezelőtt megkért, hogy ne beszéljünk egymással, mert neki ez rossz. Szeretne magára koncentrálni meg hasonlók. Erre válaszként írtam, hogy hát jó legyen, egyet értek. Egy hónappal később rámírt, hogy mi a helyzet. Pár napig néha beszéltük majd nem írt megint 3 napig. Írtam neki, hogy mi a helyzet. Azt válaszolta összefoglalva, hogy ne haragudjak, de nem akar beszélgetni, mert depressziós és öngyilkos gondolatai vannak. Kicsit elegem van ebből az érzelmi hullámvasútból, hiszen egyszer kétszer ezeket már korábban is eljátszotta, csak nem depresszióra hivatkozva. Ti mit csinálnátok? Tiltanátok?
ápr. 15. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Írjad neki, hogy ne irogasson neked, mert tiltani fogod.
ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
tiltsd egybol.. ez egy beteg kis gyerek.. csak szerepelni akar.
ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
írd meg neki hogy hang vagy megtenni inkább menjen dokihoz
ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Nincs bsj azzal,hogy baratok vagytok es idonkent ir csak. Minden baratom olyen vagy meg ritkabban ir.
ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem is az a bajom kimondottam, hanem a drámázás ami megy körülötte mindig. Mindig úgy érzem, hogy amikor szar kedve van az rajtam csapódik le és akkor büntetve vagyok. Nem tudja eldönteni, hogy akarja-e tartani velem a kapcsolatot vagy sem.
ápr. 16. 00:35
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a baratsag pont arra valo,hogy rosszban is kitartasz mellette. Most o lennt van lelkileg,tamogatnod kene,nem magarahagyni. Hangulatingadozasai vannak szerintem. Nem arrol van szo,hogy nem akarja tartani a kapcsolatot veled.


Ha neki rossz kedve van es te stabil lelkiallapotu vagy,akkor nem rontja el a kedved.

ápr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nyugodtan hivjon. Csak az a baj, hogy amikor nekem volt nehez idoszakom, akkor en nem szamithattam ra. Csak rontott rajta igazabol.
ápr. 16. 01:07
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Bocsass meg neki. Baratsagban es parkapcsolatban is fontos az alazat. Mondd el azert neki,h nem esett jol,h magadra hagyott a bajban ,de megbocsajtasz. Fontos ,hogy kinondd a dolgokat,fontos az oszinteseg. A sertodes amugy is gyengeseg es csak rolad szol,nem a masikrol.
ápr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Minél bocsátok meg, annál többször tipor a sárba
ápr. 16. 06:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt ez komplikáltabb ügy... Hogy neki ezek szerint vannak problémái, az nyilvánvaló, de a másik oldal... vajon te érzelmileg-lelkileg rendben vagy-e? mintha nem lennél biztos abban, mit akarsz ettől a kontakttól (és esetleg úgy összességében...).
ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!