Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bosszú édes vagy keserű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bosszú édes vagy keserű?

Figyelt kérdés

Érdelnének tapasztalatok akik valamiféle bosszút álltak a szeretőjükön, exükön.

Hogy éreztétek magatokat utána? Megbántátok? Elégedettséggel töltött el?


ápr. 16. 07:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem állok bosszút, mert az odafel valók sokkal jobb munkát végeznek,és végeztek, mint én végeztem volna bármikor is. Akkor meg minek avatkozzak be a dolgukba?
ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen igazságérzettel függ össze. Ha valaki mondjuk elvett tőled egy milliót és visszaveszed az oké, ha a felét visszaveszed kicsit jobb neked de az már kb jó, ha 2 milliót veszel vissza már te fogod magad szrul érezni, mert neked van lelkiismereted (már akinek). Valami egyensúly kell, én is fontos vagyok, ő is, nem fogom rosszabb helyzetbe hozni mint ami korrekt lenne.
ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem feledteti a fájdalmat se.

Pl egyik exem hitegetett házassággal mindennel mikoris aztán csalt le is lépett. Ő pl egy az egybwn visszakapta a masik csaj meg őt hitegette voltak is együtt aztán csalta le is lépett. Exem meg padlón volt. Es akkor kért tőlem bocsánatot hogy már átérzi velem ő mit tett. (De csak gondolom mert hisz a karmában es nem akart újabb haspnlót)


Valahogy az miatt hogy jól megszivatta egy másik nő, es exem bőg, hát nekem nem lett jobb semmi.


Aztán másik exem. Mellettem állandóan kezdett csúszni a drogokba dílerkedésbe es egyre nagyobb súlyú törvénytelenségekbe. Sokat veszekedtünk, nem hallgatott rám, alig volt velem otthon mert inkább ment üzletelni de ment rá az egészre a kacsolatunk is, na és azután ugy elkapták hogy azonnal bevitték úgy hogy 4 évig ki se engedték.

Valahogy akkor se volt meg nekem az a fergetes haha érzés vagy bármi ami pozitív lenne.



Egy exemnél örültem csak aki használgatott kihasznált(elején hülyített szerelemmel), aztán 1 éves járás mulva azt vágta hozzám hogy legyünk inkább laza szexkapcsiban, na es otthagytam lett egy jopasi barátom. Aztán ő meg átment könyörgősbe, menjek vissza, belebetegedett az egoja is hogy elhagytam, a barátom majdnem le is verte hogy ne járkáljon a munkahelyemre se, neki évek óta sincs senkije(max bűnronda d.gópajtijai), még 3 év távlatban is engem sirat ki akar békülni szenved, vele azt érzem hogy én mellette sírtam szenvedtem, a hidegségtől használgatástól, mindentől, most meg ő sír. Haljon is meg.

Mai napig úgy érzem hogy kússzon másszon fetrengjen ne is éljen.d.goljon meg

ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
3 Nem gondolod, hogy valami nagyon nagy probléma van nálad, ha minden partnered melletted negatív rekordokat dönt erkölcsileg, emberileg, cselekedeteileg, és egyről sem tudsz beszámolni aki emelkedett melletted?
ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem terézanya vagyok aki mellett emelkednek.


De amugymeg emelkednek. Pl elso exem en motiváltam a tanulasra is miattam van csak diplomája is mert a pontjait is sulikat is én néztem neki, es látta rajtam hogy en mindig tanulok aztán egyutt is tanultunk. Ma diplomája is van. És állami gondozott volt. Innen emeltem fel.


Az utolsó pasim akit gyűlölök annak meg olyan pénzgyingippeket adtam részvényekhez amikkel milliokat kaszált..


Egyikben sem volt még annyi sem hogy köszönöm.


Ha egy nő mellett cejlodik vki barmiben is akkor annak gyümölcseit más nők szedik le.

Amugy nem feladata másokat épiteni egy embernek. Se hála nincs de még az se hogy jobb emberré tettél vkit magadnak. Jobb lett a kapcsilatod.

Mas nő kap egy jobb embert. Temeg ugrodeszka voltál csak.


Semmi értelme.

Gyereket kell tanitani nevelni nem egy férfit.

ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ja a középső pasim meg 4 év után szabadult sirt könyörgött hogy menjek vissza hozzá.

Nem mentem. Aztán megint kezdte. Megint bevitték..

ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jav pénzügyi tippeket
ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
7 semmit nem értettél abból amit írtam. Egyik fazon sem akivel kapcsolatban írtál semmiféle felemelkedése nem volt. Felemelkedés az nem talmi dolgokban mutatkozik meg. Hanem erkölcsi, emberi helyreállásban, tisztulásban, szellemi erőben, gondolkodásban, helytállásban, emberségben. Szellemi egészségben. Te itt jössz talmi dolgokkal, amik semmik ha egy embert vizsgálsz..
ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nekem sem lenne jobb.

Lehet éreznék egy kis elégtételt, de a lényegen nem változtatna.

Igazából magamra sem ismerek, sosem voltam bosszúra vágyó, soha nem voltak még ilyen gondolataim, de most azt érzem, hogy ez az egy dolog lenne ami kicsit megnyugvással töltene el.

ápr. 16. 07:54
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Hidd el sokat tanultak a saját bőrükön. Aki bocsánatot kért is belátta hogy milyen az amit másoknak okoz, a díler is belátta hogy így esélye sincs meg aki 3 éve bőg is.


Na ezek megtanulták hogy kell viselkedni egy kapcsolatban.

ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!