Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi csináljak ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak ha a férjem nem tudja letenni az italt?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmivel hatni rá. Tavaly novemberben el hagytam, mert rájöttem hogy titokban ivott már itthon is, de vissza jöttem mert megígérte hogy nem iszik többet. Most pár hete újból elkezdte de “csak sört” és csak akkor hogy ha hétvégén is dolgozott. Ma vettem észre hogy megint hiányzik az egyik üvegből itthon. Van egy kisfiunk is és nem szeretném ha ilyen környezetben nőne fel (mint én). Férjem szerint nincs szüksége elvonóra mert nem olyan rossz a helyzete, de nem látok már más megoldást. Adjak neki még egy utolsó utáni esélyt vagy hagyjam?

ápr. 19. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd. Válj el. Tipik alkoholista. Ne cseszd el az életedet miatta.
ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak az a baj, hogy iszik, hanem hazudik is. Mivel hazudik, nem adnék új esélyt.
ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Korábban én is ittam alkalmanként (szülinap) egy pohár bort esetleg, de már egy éve semmit hátha ezzel tudom majd ösztönözni, de úgy tűnik tényleg semmi nem segít ezen. Még a fiunk jövője se
ápr. 19. 09:33
 4/17 gergelice16 ***** válasza:
89%
Alkoholizmusról nem lehet olyan könnyen leszokni. Sőt, a hirtelen leállás halálos is lehet. De igen, ha nem képes valós lépéseket tenni az ügy érdekében, valóban ott kell hagyni. Az elvonó jó megoldás lehet. Én a helyedben megkérném, hogy menjen elvonóra, vagy keressen igazi, tartható megoldást a leszokásra. Ha erre képtelen, otthagynám.
ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ígérgetés mindig lesz és igazán "betegség tudata" sincs. Nem képes letenni, de szerinte nem olyan rossz a helyzet... Csak titokban is iszik, mert nem bírja ki. Vagy leszokik (akár külső segítséggel) vagy elváltok, ez a 2 opció van. Ez így, ha nem tesz komoly lépéseket csak rosszabb lesz. Én nem maradnék így kapcsolatban, elég volt ebben felnőni addig, amíg anyám nem vált el. Addig ment az ígérgetés, hogy leteszi. Meg nem alkoholista, bármikor letudja rakni, sose sikerült. (Hozzáteszem, ahogy elválltak egy átmeneti lejtmenet után összekapta magát és végleg letette, mert ha ivott akkor nem jöhetett/mehettünk láthatásra. Ez volt az a pont, amikor átkattant és segítséget kért).
ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Menjen rehabra és aztán úgy is álljon hozzá. Ha nem megy, vagy újra el kezd inni akkor hagyd el. A gyereked nézd,senki mást. Nem jó neki az alkoholista apa.
ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Köszönd a kormánynak, ami még propagálja is az alkoholt, mint "Pálinka alapvető élelmiszer" Hányinger komolyan. A mi családunkat is az alkohol tette tönkre
ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell mínuszolni? Szerinetetek ez normális dolog, hogy egy állam propagálja azt, ami családok tízezreit tette tönkre?
ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 gergelice16 ***** válasza:
76%
Senki nem azért jött ide, hogy politizáljon. Őszintén szólva rossz olvasni ezeket a gyűlölet szövegeket, akár jogos, akár nem. A politika fül alatt találsz olyan kérdéseket, ahol kiélheted az ilyen vágyaidat.
ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"You can ignore politics, but politics never ignore you".


Értem, tehát nekem nem eshet rosszul ez, hogy míg az országunk vezetője ezzel viccel, ajánl, propagál, addig családok tízezrei mennek tönkre.

Ok okozat. Ha nem lenne menő inni, talán kevesebben innának.

ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!