Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső szemlélőként kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemlélőként kérnék vèleményt egy ffi megértéséhez, ki hogy látja?

Figyelt kérdés

Barátnőm 3 éve van együtt egy pasival. Mindketten 40 felettiek.Tök jól megvannak, nagyon nyugodta kapcsolatban élnek. A pasi még 3 éve azt mondta, hogy szeretne gyermeket, de a barátnőm már akkor megmondta neki, hogy ő már nem, összejöttek.

Azóta hol a pasi alszik nála bizonyos napokon(heti 3kb), hol a baràtnőm(hètvégèn) Egy városban laknak, Most a pasi építkezett, már bent lakik 2 hónapja, és a barátnőm teljesen abba volt, hogy majd mondja neki a pasi, hogy költözzenek össze, de semmi jele ennek, ugyan úgy megy a metodika. Hok a srác megy hol a bnőm.

És a bnőm kivan ettől, teljesen megértem mondanom sem kell.De kíváncsi lennék külső szemlélőkènt, vagy hátha tapasztaltatok ilyet.

A gyermek téma azóta sincs. A háza berendezéseit együtt választották ki, véleményt kikérte a pasi mindenben szinte a bnőmtől.

És sosem veszekednek.

Mondta bnőm, hogy leül vele beszélni erről vele.

Én mélyen úgy érzem, hogy csak elvan vele, de azt is látom, hogy nem csajozik mellette, csak mintha vàrná a sült galambot, vagy nem is tudom.


ápr. 19. 10:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az érzelmeit a pasi az elejétől kezdve nem mutatja ki, gondolom, alapból ilyen. Sohasem mondta még a barátnőmnek, hogy szereti őt. De mindig tisztelettel beszél vele, róla, és bnőm elmondása szerint, visszafogottan, de azért odabújik, de nem enyelgős
ápr. 19. 10:30
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy az van benne, hogy mivel gyereket nem akar a barátnő így nem áll hozzá komolyan, vagy vár más nőre akivel majd összeköltözés, baba lesz.
ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 denumer ***** válasza:
76%
A barátnőd azt nem mondta amíg a pasi építkezett, hogy addig költözzön hozzá? Miért akkor lett fontos az összeköltözés, amikor kész lett a háza?
ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti, csak jó neki egy társ akivel elvan, gyermeket vállalna vén fejére és fog ha kifog fiatalabb nőt, aki szülni fog neki lesz olyan hülye.
ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves kettes! A pasinak is volt előtte háza!Mindenkinek külön!

Barátnőm már korábban is összeköltözött volna vele, de tudta, hogy építkezik a srác, már 1 éve elkezdte. Akkor azt gondolta majd együtt csinálják azt is

ápr. 19. 10:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagyis hármas, bocsánat, neked szólt az üzim előbb.
ápr. 19. 10:59
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyebként igen, valamire ilyesmire gondolok én is. Vár, de ismerkedni nem ismerkedik ám! Mindenhova ahova esetleg szabadidejében megy oda a bnőmmel megy. Nem is csajozós a pasi.

szal emiatt nem értem! Tényleg olyan kintha várna, de tenji nem tesz érte, és akkor hogy lesz? Meddig megy ez még így? Még egy nő be nem találja esetleg?

ápr. 19. 11:01
 8/15 denumer ***** válasza:
83%
A barátnő mondta már, hogy szeretne összeköltözni? Valószínűleg a férfinak teljesen megfelel így a kapcsolat és a barátnőd szeretne feljebblépni, de a leírás alapján arra vár, hogy ezt a férfi hozza fel.
ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd egyszer kitör a pasiból a barátnőd felé az az ultimátum, hogy összeköltözhetbek, ha vállal gyereket. Ha viszont nen, akkor lecseréli egy fiatalabbra, aki majd szül neki.
ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Élvezze a barátnőd a kapcsolatot ameddig tart, ha úgy gondolja, elég neki ez az elvagyunk együtt, de mégis külön lakva játék. Ha nem, akkor meg lépjen ki belőle, mert ez nem sírig tartó szerelem a pasi részéről, az biztos! Ő gyereket akar és ha megismer olyan nőt, aki tetszik neki és még szülne is, le fog lépni. Most jól megvan barátnőddel, de igazából ennyi. Biztos szereti is a fickó a maga módján, de hosszútávon nem vele tervez, ha ez volna a szándéka, ennyi idő után simán kellett volna beszélniük az összeköltözésről.
ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!