Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknak szól elsősorban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szól elsősorban: Mennyire zavarna titeket, ha a barátnőtök/ feleségetek sokkal jobban keresne, mint ti? Problêmát okozhat ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer annyit keres.

Sosem volt probléma.

ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem fontos hogy én legyek a férfi. Így a feleségemnek van 2 diplomája, én ráhúztam még egyet, nekem 3 van. A fizetésem is magasabb. Nekem kell lenni akinek baj esetén el kell tartanom a családot, így bennem ez dolgozik. Persze mindenben szabad, sehol, semmiben nem korlátozom. Sőt!


Azzal sem tudok azonosulni, amikor egy nő tart el egy pasit, vagy amikor a kisgyerekekeként kezeli. Nem vagyunk egyformák, elfogadom hogy vannak ilyenek, viszont nálam ez nem működik. Nem csak a pénz, de egy férfi legyen magasabb, erősebb, ő legyen az erő, a nő a gyengédség.

ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Elég férfiatlannak tűnik egy olyan ember, akiben komplexusokat szül, ha a nő tanultabb vagy jobban keres. Süt róla az önbizalomhiány.
ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Az nem komplexus hogy ő a férfi.

Nekem is ilyen a férjem.

Persze hogy van is miért felnéznem rá.

Nem tudnék ha én tartanám el őt.

És hozzáteszem: volt olyan exem aki enni járt hozzám és rinyált hogy milyen rosszul keres, kvázi így nem is várhattam el tőle semmit.

Kiábrándultam amikor rájöttem hogy neki anyagi gondot okozna egy szál virág is.

Addig meg türelmesen vártam és mindig vacsorával, arra hogy majd egyszercsak elkezd udvarolni.

Ez nem történt meg.

ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

4. Szerintem az hogy te mit gondolsz másokról, az rólad árul el sokat. Bennem nem szül komplexusokat, csak a régi ösztönök működnek. Gondoskodás, testi-lelki-érzelmi védelem, biztonságba helyezés. Nem verseny, nem a legyőzni akarás, nem az uralkodás.


Ha valami elromlik a háztartásban, akkor vagy megszerelem, vagy megcsináltatom, de mindenféleképen intézem. Én nem mondom azt egy férfire hogy p*csköszörű ha a feleségét az anyukájaként éli meg, hanem azt hogy ő ilyen. Valószínűleg ilyen volt a családi mintája, attól lehet hogy egy értékes ember.


Unalmas már ez a gyk-s rosszindulatú beidegződés, hogy aki nem osztja az én véleményemet, azt le kell pontozni, meg negatív jelzőkkel kell illetni.


Egyébként egy párkapcsolaton sokat emel ha a párok egymást motiválják egészséges keretek között.


Szóval 4-es. Én nem minősítelek, nem ismerlek, a te életed, a batyudat te cipeled.

ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

"Az nem komplexus hogy ő a férfi."


Az nem férfi, akinek görcsösen jobbnak kell lennie egy nőnél. Magyarul lenézi a nőt. Nem lehet, hogy egy egyszerű puncisnak több diplomája legyen.


Az ilyen kibszott beteg.

ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem izgatna az o penze.
ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

"Az nem komplexus hogy ő a férfi."


Ó, dehogynem.

ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam lehet hogy probléma lenne, mert azt tapasztaltam, hogy a gazdagok egészen másként is viselkednek, gondolkodnak mint én, aki nem vagyok az ő anyagi szintjükön. Van/volt a családunkban ilyen ember és szinte sohasem értettük meg egymást. Nem éreztem jól magam a társaságukban. Szerintem inkább az a jó, ha a zsák a foltját még ezen a téren is érvényesül.

Talán csak úgy tudna működni a kapcsolat, ha emberileg - még ezek ellenére is - nagyon egyformák lennénk, máskülönben nem nagyon.

ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!