Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a pasid, aki 50 es, néha szexelt idős nőkkel, ilyen 60-84 év közt?

Figyelt kérdés

Tehat ezekkel a nőkkel többéves kapcsolatokat ápolt, évtizedes hosszú, nem 84 evesen kezdte a nőkkel, hanem özvegy vagy elvalt nőkről volt szó, akik szomszedai, es szukseguk volt egy ezermesterre, aki ert mindenhez. Termeszetesen megfizették a munkáját, de adtak extrát is hozzá.

Szerintem a baratom kétértelműen viselkedett velük, értésükre adta, hogy van esely erre arra, (ismerem a stílusát) es a nőknek kapóra jött, hogy valaki nőnek nézi őket es kiragadta őket a magányból.

Azóta is hívják es el vannak tőle olvadva. A baratomat szerintem izgatja az idős őszhajú nénike kategória, maskepp nem lett volna gyomra hozzajuk es extra penzt sem kapott érte. Es ezeket a munkalatokat ígyis úgyis megkapta volna, plusz rengeteg mas munkat is, mert jó mesterember, nem vlt rajuk nyomorodva.

Megnéz fiatal es csinos lanyokat is, azok is bejönnek neki.

Ez mennyire normalis?


ápr. 19. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Kinevetném.
ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Sokaknak mindegy a kor(mondjuk a nem is). Anyját lányát egyformán meg ilyenek.

Én messzire kikerülöm ezeket.

ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk 59 éves és az egyik exe most 84 éves?

Mondjuk a Pásztor Erzsi?

És mikor voltak utoljára együtt?

ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Termeszetesen megfizették a munkáját, de adtak extrát is hozzá."

Szerintem ez egy ilyen fantázia férfiak részéről.

Képzelj már el egy ilyen szitut, itt a férfi alárendelt, pofátlanság lenne egy ilyet felhozni, te felhoznád az alkalmazottadnak?

ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hozta fel az alkalmazottjanak, regota ismertek egymast kb egy élet óta, es a helyzet adta magat egy idő utan.

2 es jót kacagtam, hogy egyeseknek mindegy a kor es talán a nem is 🤣🤣🤣

ápr. 19. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinevetném azt aki egy ilyet mondana róla:D
ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Le leszek pontozva, de az én párom meg régebben prostizott (azzal is vesztette el a szüzességét, ráadásul 35 évesen).

Én ezen nem problémázok, ez a múltja, az érdekel, hogy most mi van.

Sőt, megtisztelt azzal, hogy beavatott a bizalmába és ezt elmesélte nekem.

Köztünk minden oké, minden működik, nem ez alapján fogom megítélni.

ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A prostit en sem ítélem el
ápr. 19. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Köztünk minden oké, minden működik, nem ez alapján fogom megítélni."


Még🤣🤣🤣 Akkor mégis mi alapján? 11-12 éves kora óta csak egy kis f.verő volt! Mekkora szerencsétlennek kell már lenni ahhoz hogy 24 éven át csak a f.odat verjed?! Jó nagy csicska vagy hogy felkaroltál egy ekkora lúzert!

ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Nem lúzer, csak szarrá dolgozta magát, nem volt ideje párkapcsolatra.

Amúgy meg baromi jó az ágyban és minden más szempontból is.

Pedig nekem volt már néhány párom előtte és elvileg "jó csaj" vagyok.

Tudod, "Ne ítélj, hogy ne ítéltess".

ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!