Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Egy kihűlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Egy kihűlt párkapcsolat, amiben már szinte csak barát a két fél vagy a magány?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
magány
ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Mi van ha nem kihült a kapcsolat?:D
ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Az egyedüllét, ami nem egyenlő a magánnyal. Egészségesen kötődő ember minden probléma nélkül tud egyedül is élni, önállóan menedzselni az életét, másoktól függetlenül. Tulajdonképpen ez az alap, a belépő szint ahhoz, hogy normálisan tudjon működtetni egy párkapcsolatot.
ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk előtt sokáig egyedül éltem és nagyon rossz volt. Nagyon vágytam egy társra és a törődésre odafigyelésre, szeretetre amit magamnak nem tudtam megadni és sajnos már nem kapom meg tőle sem, de mégsem szeretném elengedni az életemből.
ápr. 19. 22:16
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, akkor terápia. Dolgoznod kell magadon.
ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalmam, mert sok nagyon sok visszautasítást kaptam a jelenlegi kapcsolatom előtt és a párom adott reményt és újra értékes embernek éreztem magam. Ha szakítok vele valószínűleg ugyan ez vár rám, mert nem vagyok vonzó külsőre, de ő meglátta bennem a belső értékeket is és azért jött össze velem úgy gondolom.
ápr. 19. 22:29
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
"Egy kihűlt párkapcsolat, amiben már szinte csak barát a két fél" - ez a magány, nem az egyedüllét! Én elváltam ebben az állapotban.
ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha naponta kéne azt látnom hogy vki nem szeret tele lennék önváddal is tehát toxic, ez mellett latni is rossz lenne ezzel kelni es feküdni hogy egy fakírral élek..

Becsapós a dolog, mert amugy olyan illuzioja van az egesznek hogy mégis van így, aki a válladra teszi a kezét ha nehéz az élet, vagy legalább nem a falnak kell elmondani a napod, hogy értő figyelemre találj, vagy van akit rajtad kivul is erdekel hogy rossz a csap nem ég a villany, es sorstárs is, így az ember gyakran hiszi azt hogy ennél csak rosszabb lehet egyedul. Merthát az is volt egyedul.


De valójában egy lassúméreg a másik..kb mint a cigi meg ilyenek. A felszínt tartja csak úgy hogy azthiszed igy jobb. A felszin látszik jónak. De valójában rombol. De azt meg alattomosan hogy észre se veszed magadon se. Nem latod a tukorben magad hogy tavaly még mosolyogtál reggelente a tükörbe ma meg már nem mosolyogsz..önmagukat nem sokan látják ahogy leépülnek szépen lassan.

ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A 8-as válaszoló tökéletesen megfogalmazta azt amit érzek.
ápr. 19. 22:33
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ne a másiktól függjön az önértékelésed. Ez az alapvető probléma. Hidd el ezt egy egyéni terápiával lehet orvosolni. Szerintem először ezt a döntést hozd meg, majd menet közben meglátod, hogy melyik a jobb opció.
ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!