Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni hogy mit csináljak ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal 2 éve vagyunk együtt

viszonylag minden rendben volt köztünk.

Egyik nap elmentünk az állatkertbe, cukrászdában majd ezt követően 2 nap mulva mintha kicserélték volna azt írta nekem hogy, ő boldogtalan meg az így az élete is.

Par óra elteltével megint beszéltünk mert nem értettem ezt az egészet és azt mondta hogy, tartsunk szünetet mert én sem vagyok jól lelkileg és ő se ami tény es való de nem miatta és ő ezt jól tudja.

Nem tudom ezt az egészet mire véljem mert semmi előjele nem volt ennek az egésznek.


ápr. 21. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehet eddig se volt már boldog,csak úgy tett,mintha az lenne. Sajnos a férfiak nagy része eléggé hazug,és nem fejezik ki a valódi érzelmeiket. Nem jósolok sok jót ennek. Várj egy kicsit,hátha megbánja amit mondott, de ha továbbra is szünetet kér,hagyd ott,és keress olyan,aki szeret téged.
ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leakarja zárni veled, csak nem akar megbántani.
ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :(
ápr. 21. 01:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Talált valaki mást.
ápr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szünet nálam a vége lenne.

N 32

ápr. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy szünet. Tallonba akar tartani. Ló nincs hó a szamár is. Rúgd ki. Nem állj vele szóba többet.
ápr. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ket esetben szoktak szunetet kerni egy kapcsolatban. Az egyik eset, amikor el akarnak menni kielni magukat, majd vissza a fix puncihoz, a masik amikor szakitani akar, de gyava kimondani. Egyik se jelent jot.
ápr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A szünet az egy álcázott szakítás.
ápr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"viszonylag"


Lol. Nyilván sosem volt rendben. Össze sem költöztetek pár hónapon belül, igaz?

ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat terveztük hogy, összekötözünk de anyagilag még nem volt rá lehetőségünk most még

ő is otthon él és én is hétvégente találkoztunk és azt mondta hogy azért nem akarta mondani ezt mert hogy nem akart megbántani miközben múlthéten semmi baja se volt hétfőn még állatkertben voltunk szerdán se volt semmi jele hanem csak délután úgy magától közömbös lett.

Lehet nem láttam a fától az erdőt és észre kellett volna vennem ezt az egészet eddig írt ha kellett hanem most meg már 3 napja rám sem ír.

ápr. 21. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!