Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálna?? Benne maradnál egy ilyen kapcsolatban? Vagy egyáltalán bele mennél?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, 2,5 éve vagyunk együtt, mindkettőnknek van előző házasságból gyerek. Az ő elképzelése a kapcsolatról, szerinte ez jó és így is működteti

-nem válik el (babaváró) de ha elválik se vesz vagy jegyez el

-nincsenek közös tervek velem,se célok, lesz ahogy lesz

-a másik nőnek mindent ad, kocsiját szervizeli biztosítást fizeti, szép összegű gyerektartást emellett a gyereknek ő veszi az utolsó banánt is (nekem ezzel nincs is bajom) de én kölcsön kérek tőle, pár ezer forintot is vissza kell adnom

-nyaralás étterem szórakozás csak ha nekem is van pénzem, ha nincs nem megyünk

-10ből 8szor nem hagyja hogy menjunk mi is a kisfiammal amikor ő és a kislánya programot szerveznek

-a felesege családjához együtt mennek, egy autóval előre megbeszélve mint egy család ( bár ez ritka de előfordul)

-állandóan a gyerek anyjával beszél, még este 8-9kor is csacsognak miközben mellettem fekszik,MINDEN NAP!

-minden nap megy a kislanyhoz ami engem nem zavar de így minden nap Fél8kor ér haza

-minden hétvégén ott van! Ott és nem itthon,reggel elmegy délután 5-6 körül haza jön


Nagyon röviden ,pár dolgot leírva , ti mit tennétek? Tényleg így kell csinálni? Ő csinálja helyesen és én tulzom el amikor hetente vagyok ki borulva ezek miatt? Velem van baj?


ápr. 21. 06:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Gyakorlatilag hozzátok csak aludni és szexelni jár, mert nem aludhat/szexelhet az exénél. Ez így nem normális kapcsolat, csak kihasznál a lakhatás miatt. Ne haragudj, de ez megalázó részedre. Szakítanék.Rossz példa a fiadnak is.
ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem éltek együtt, és eddig sem volt ez teljes kapcsolat.

Megbeszéltétek ezt az elején?

Úgy tűnik, vágyik vissza a régi családjához.

Megpróbált mást, de ezek szerint nem jött össze.

Mondjuk azt nem értem, miért keres valaki valamit, ha még nem engedte el a régit?

Hacsak nincs lefixálva, hogy ez egy könnyű, laza kapcsolat lesz.

ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Benne maradnék bármilyen kapcsolatban egy ideig, érdek fűzne hozzá.
ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kéne a fenének egy ilyen.

N 32

ápr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Együtt élünk lassan 2 éve, de végig hazudta ezt az időszakot, nyilván utólag tudtam meg, megbocsájtottam neki de vannak dolgok amik nem változtak,a fent említettek stabilan jelen vannak
ápr. 21. 07:12
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék tartós szerető sem. Jelenleg neked nem párod, hanem bentlakásos szeretőd van.
ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos benned semmi önbecsülés nincs és ezt a férfi érzi és nagyszerűen kihasználja.

Egy ilyen férfit nem engednék be az életembe sem,nemhogy az ágyamba.Akkor sem ha tudnám,hogy soha nem lenne többet senkim. Biodíszletekkel nem él együtt olyan,aki nem akar komoly lelki sebet ami később visszaüthet !

Kisfiadnak sem jó, ha ezt látja.Gyerekek is megéreznek,tudnak sok mindent, még ha nem is gondoljuk.

ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Illene már ilyen korban férfit nemcsak a külseje miatt választani...
ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy ilyen kapcsolatba belemegy és/vagy benne marad annak 0 önbecsülése. Nem mennék bele, nem maradnék.
ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte csak így jó, szerinted meg nem. Innentől nincs közös jövőtök.

Ez a nagy különcködés addig megoldható, amíg nem éltek együtt. Laza kapcsolat, összejártok néha, de nem kötitek össze az életetek.

De attól a perctől, hogy közös otthonon osztoztok, már nem így működik.

Lesz ami lesz, tart amíg tart? Hát akkor ez eddig tartott. Csomagolhat, vasárnap van, pont ráér.

ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!