Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak az embereknek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak az embereknek nincs bűntudatuk, akik állandóan visszautasítják a társuk közeledését?

Figyelt kérdés
Igazából elég gyakran fordul elő ez, talán többnyire nők szokták csinálni, a legtöbb vicc legalábbis erről szól, de férfiak is lehetnek ugyanúgy. Végülis házasságban, de sima párkapcsolatban is azért fontos, hogy tiszteletben tartani a másik fél igényeit, főleg ha szereti az illetőt. Ehhez képest rengetegen panaszkodnak, hogy nincs szex és hosszú ideig nincs. Nemhiába járnak sokan prostikhoz vagy tartanak szeretőt házasságban élők, akik adott esetben köztiszteletnek örvendő emberek, nem a lecsúszott, alkesz kategória, akikre azt mondják első blikkre, hogy hát más lehetőségük nincs. Régen amúgy nem is szabadott házasságban megtagadni a testi közeledést, persze az sem volt jó, de a mai helyzet sem biztos egészséges. Bár na ez egyértelmű, hisz nagyon kevés a hosszútávú működő kapcsolat.

ápr. 21. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne bűntudatom, mert okkal utasítanám vissza. A döntésem pedig kötelessége tiszteletben tartani.
ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

"régen nem is szabadott megtagadni a testi közeledést, persze az sem volt jó"

A szó amit keresel barátom: szexuális erőszak.

Érdemben nem tudok válaszolni egy olyan kérdésre ami tele van érvelési hibával, hiányos információval, nincs benne tudományos hivatkozás hogy mégis mi alapján állítod azt amit állítasz, és a következtetéseid is mind falsak.

ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk én kívánom többször a szexet, kb naponta el tudnám viselni.


Kivétel a menzesz vagy a hüvelyfájdalom , ciszták miatti fájdalom. Szerintem később sem lesz másképp, mi lassan 3 éve leszünk együtt.


24/N

ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki visszautasítja a szexet, annak mindig oka van. Talán ezen kellene elgondolkodnia annak, aki elvárja.


Amit a férfiak soha nem hisznek el, hogy a nők az orgazmus hiánya miatt nem akarnak szexelni, ugyanis a legtöbb nő megjátssza 🫣 Csak ugye ezt is megunják egy idő után.

ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

4. Nekem érdekes mindig van 1-2. A nők meg ilyen esetben bénák, mert nem is ismerik a saját testüket, így a másiknak sem tudjsk elmondani mi a jó nekik..


Az más, ha a férfi önző. Nekem is volt 2 ilyen kapcsolatom.

ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Hüvelyi orgazmusra sok nő nem képes.
ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

6. Az nem hüvelyi orgazmus hanem csikló. Amire te gondolsz, az a G pont orgazmus. Még nekem sem volt, de majd talán egyszer.


Hüvelyi orgazmus nincsen, mivel amit belül ingerelsz, az is a csikló része. Belül is húzódik. Anatómiai képet nézz rola, utána meglátod. :)

ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ilyenkor mindkét fél hibája, hogy szakítás helyett húzzák a taknyot.


Persze, a szexuálisan passzívabb félnek is megvannak az okai, de azok nem mindig a másikban keresendőek. Lehet munkahelyi stressz, egészségügyi probléma vagy pszichés gond, amivel NEKI kellene első sorban foglalkozni.


Ettől függetlenül a szexhiány csak tünet. Az, hogy valaki összeszorított fogakkal, nagy áldozatként belemegy, az semmit nem old meg.

ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Általában nincs: ők nincsenek felkészülve a kapcsolatokra.
ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Köszönöm hogy nőként le ettem pontozva hogy milyen orgazmus és melyik. Csak ismerem a testemet ha már nő vagyok..


Aki meg lepontozott, gondolom férfi volt.

ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!