Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben volt már kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Amikor elvoltatok, tettétek a dolgotokat. Voltak programok is, de ritkán.


Viszont éreztétek hogy vlmi van a háttérben, olyan nyomott lett. De pontosan nem tudod mitől vagy miért ..


ápr. 21. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nem volt semmi konkrétum, de éreztem, hogy valami nem oké. Mikor először kérdeztem, azt mondta nincs semmi, csak sok a dolga. Pár nappal később mondtam neki, hogy érzem rajta, hogy van valami, mi a baj. Akkor már elmondta, hogy kapott egy jobb munkalehetőséget (amiről nekem nem is szólt előtte, mert nem akart vele foglalkozni, amíg nem biztos) és emiatt elköltözne, de nem tudja velünk mi legyen. Végül szakítás lett belőle, nem vállaltuk be a távkapcsolatot.

Szóval ha érzed, hogy van valami, valószínűleg tényleg úgy is van.

ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Végig tagadta, hogy bármi gond lenne. Aztán nem sokkal később lebukott, hogy a munkahelyén összejött valakivel.
ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen.

Ki is derült nálunk is, hogy egy másik fickó nyomkodja. Szétmentünk, összejött a másik pasival, vagy 2 hónapig húzták, aztán a csávó megcsalta és két szék közé ült.

Megmondom az őszintét, rohadtul örültem neki, hogy jól pofáraesett 😂😂😂😂

ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, megcsalt.
ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!