Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális ez?

Figyelt kérdés
Amikor a kapcsolatotok megmentésén dolgoztok és még az elején vagytok az egésznek, de ennek ellenére érzitek hogy vlmi van a háttérben és olyan furcsa érzésetek van.
ápr. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha furcsa érzés kavarog legalább az egyik félben én szerintem az azt jelenti, hogy tudja legeslegbeül, hogy hiábavaló a kapcsolat megmentése hiszen a romjaiban hever és nem tudják felépíteni.
ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a francba és keress mást.

Én már jó pár kapcsolatomat próbáltam megmenteni, utólag visszatekintve már az első red flagnél ki lehetett volna következtetni, hogy hova fog tartani a dolog.

ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De mi az a furcsa érzés? Mi a gond a kapcsolattal? Mit tesztek, hogy megmentsétek?

Eleve olyan fura ez a megfogalmazás. Benne van, hogy már nem elég javítani rajta, valójában rég halott.


Van gyerek? Hitel, ingatlan, mi tart vissza attól, hogy itt lezárjátok?

ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neki talán kicsit tudatosabb kellene lennie sokmindenben. Nekem viszont talán egy kicsit lazábbnak.
ápr. 21. 13:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó nincs ilyen amit írtál, csak az együtt töltött közel 10év.
ápr. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!