Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom mindig engem állít be rossznak?

Figyelt kérdés
Bármilyen konfliktus van köztünk vagy bármilyen sérelmem van, amit szóvá teszek neki felháborodik visszatámad és úgy forgatja ki a dolgot, hogy még én jövök ki a végén rosszul. Múltkor megbeszéltünk egy programot, aztán nem lett belőle semmi és amikor mondtam neki még azt állította, hogy nem is beszéltük meg, nem jól emlékszek… szóval manipulálni is akar. Hogyan lehet kezelni egy ilyen embertípust? Szeretem, nem akarom elhagyni, de ez így nem jó.

ápr. 21. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az egyetlen megoldás az elhagyás. Majd ha eléggé fáj rájössz.

Csak terhes ne legyél (vagy ne ejtsd teherbe), mert akkor sokszorosan nehezebb lesz minden.

ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha nálad az igazság, hogy jössz belőle rosszul ki?
ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Felhozza a korábbi hibáimat és azzal támad vissza meg egyszerűen úgy csavarja a dolgot, hogy bűntudatot kelt bennem, hogy mertem szólni neki és még én érzem magam kellemetlenül. Utána persze ő sértődik meg és soha sem kér bocsánatot és soha nem ismeri el, ha hibázott.
ápr. 21. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért jó vele lenni? Boldog vagy? Ez nagyon toxikus kapcsolatnak tűnik. Addig lépj ki amég fel nem emészt. Te hiába szereted őt, ő csak azt szereti hogy uralkodhat rajtad.
ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"soha sem kér bocsánatot és soha nem ismeri el, ha hibázott."


Menekülj.

ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pár nap boldogan telik utána pár nap szörnyen. Amikor épp nincs semmilyen konfliktus köztünk vagy éppen hallgatok és nem teszem szóvá, ami zavar, akkor nagyon jó minden jól elvagyunk, de ha igen utána ez van. Nyilván én sem vagyok hibátlan és sok mindenben alkalmazkodik ő is hozzám, de mindig elismerem, ha hibázok és próbálom jóvátenni, ha esetleg én bántom meg valamivel.
ápr. 21. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a büdös pitchába mielőbb! Le fogja teljesen rombolni az önértékelésed, az önbecsülésed, a tipikus mérgező, önelégült, akaratos figura aki nem téged szeret hanem saját magát! "Nagyon jól elvagyunk" - amíg mindenben az történik amit ő szeretne.
ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Jobban jársz nélküle hidd el.
ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mentális beteség, én nem viselném el.
ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nárcisztikusnak tűnik. Nagyon gyorsan szembesíteni kell vele.
ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!