Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hónapja vagyunk együtt, mindketten 30-on felül. Szerintetek az normális, hogy a párom igaz ritkán, de hétvégéket tölt együtt a barátnőivel? Ottalvás, elvannak. Nekem fura, nem tinédzserek vagyunk már, inkább velem kéne lennie szerintem. Pláne hogy állítólag nagyon hiányzom neki. Mi is csak hétvégén tudunk találkozni.
ápr. 22. 07:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem nagyon.
ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
Voltam ilyen hétvégi kapcsolatban, 1 év után sem tudtam elképzelni, hogy ne vele töltsem a hétvégét, nemhogy pár hónap után...
ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A távolság miatt tudunk csak hétvégén találkozni. De úgy nincs ezzel baj, tényleg amikor tud jön meg együtt vagyunk, csak hát a barátnők. Nem vagyunk egyformák, de nekem fura, 30 fölött minek egymásnál aludni meg egész hétvégéket együtt tölteni. Egy nappal később jönne oké. Tudom, hogy meg kéne beszélni, de nem hiszem, hogy értené, mi ezzel a probléma. Ők ilyenek, nagyon össze vannak nőve. Csak szerintem ez nem normális, félek hogy x év múlva is ez lenne neki a normális
ápr. 22. 07:25
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi ebben a nem normális szerinted? Felnőttek vagytok, nyilván a barátok is felnőtt dolgozó emberek, akik hétvégén érnek rá szintén. Az lenne a nem normális, ha leszarná a barátait egy friss kapcsolat miatt. Ha azt írnád, havi egy hétvégét tud rád szánni, érteném a bajod, de azt írod, ritkán, szóval nem tudom, mit vársz. Én is 30+ vagyok és ha összeülünk a barátnőimmel, akkor egymásnál alszunk általában, mert senkinek nincs kedve éjszaka hazamászni és mivel kb 3-4 hetente egyszer van ilyen, nem is akarjuk letudni a találkozót 2-3 óra bájcsevellyel és kész.
ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%
Lehet szingli bnői vannak. Azok meg ilyenek.
ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A legjobb például férjnél van. Valószínű itt jön ki, hogy ki milyen beállítottságú. Nekem nem normális. Nem 20 évesek vagyunk, nem értem miért kéne péntek, szombat, vasárnap együttlenniük, engem meg hanyagolni, mikor annyira hiányzom, hogy nem bírja nélkülem. Nálam a kettő üti egymást. Persze, összejönnek, nem kell lezavarni pár óra alatt, de azért három napot sokallok. De mint a válaszokból is kitűnik, kinek hogy normális. Nekem is vannak barátaim, de biztos nem hanyagolnám a másikat azért, hogy egész hétvégén a haverokkal lógjak.
ápr. 22. 07:32
 7/27 anonim ***** válasza:
6%

nem. És nem ott van aholmondja,és nem azért amit mond . Amit nem köt az orrodra.


Okkult beavatás, szeánszok, boszorkány összejövetelek, titkos társaságok és egyebek jöttek fel a barátnőddel kapcsolatban.

ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Az egyensúly a fontos, tökmindegy ki hány éves...sem olyan barátaim sem olyan párom nem lenne aki választásra kényszerít... nehogy már öreg legyek ott aludni valakinél 😅 ahogy előttem is írják, nincs kedve az embernek éjfélkor hazamaszni, főleg ha messze lakik
ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

Amikor távkapcsolatom volt, egész hétvégékre nem tűntem el és páromhoz igazítottam a többi programomat. Márpedig akkori kapcsolatomban is én voltam és most is én vagyok a társasági. Akkor kezdetén 28 éves voltam. Mindig egyeztettem, hogy hogyan jön ki jól a lépés. Olyan is volt, hogy exem nálam volt és én elmentem egyedül bulizni vagy jött ő is. Helyzetfüggő volt. De olyan is volt, hogy péntekre időzítettem bulit és ő így családi programot tett péntekre. Közösen irányítottunk.

Amit ez a csaj csinál, az valóban nem illeszkedik a párkapcsolathoz és főleg távolságban.


35/F

ápr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Illetve párom nem lakott távolban, de a randijaink többsége és nálam alvás hétvégékre koncentrálódott. Tehát ugyanúgy az történt, hogy együtt terveztünk. Vele olyan volt, hogy ő maradt a szobámban és én mentem jégkorizni.
ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!